Umeblowani

Firma Seart realizuje projekt "Umeblowani", którego celem jest zbieranie opinni o oferowanych produktach, jakości mebli oraz przejrzystości sklepu internetowego. Postanowiliśmy odwiedzić naszych Klientów, którzy umeblowali swoje mieszkania, domy, biura, pensjonaty i hotele drewnianymi meblami marki Seart. Pomysł "Umeblowanych " narodził się z ciekawości, co o naszych mablach sądzą sami użytkownicy oraz jak oceniają ich jakość i funkcjonalność.

 Chcemy również dowiedzieć się, czym nasi Klienci kierują się podczas wyboru mebli, i jak drewniane meble sprawdzają się w warunkach domowych. Grono uczestników "Umeblowanych' stale się powiększa, zatem dołącz do nas i Ty! 

Jeżeli posiadasz meble marki Seart i chcesz pokazać innym, jak się umeblowałeś - zgłoś się do nas!

Zgłoszenia można składać pod adresem mailowym marketing@seart.pl 

 

meble drewniane

Umeblowani z wizytą w Ostrowcu Świetokrzyskim 

"Kawa pod Ostrowcem"

Pierwszy odcinek kampanii Umeblowani, w której to odwiedzamy naszych Klientów, którzy urządzili swoje mieszkania, domy oraz biura meblami marki Seart. Z wizytą udaliśmy się do Państwa Chudzików, których zapytaliśmy dlaczego zdecydowali się na meble z litego drewna oraz co sądzą o ich jakości. 

 

meble drewniane

Umeblowani z wizytą na Dolnym Śląsku 

"Jesionówka"

Z kolejną wizytą udaliśmy się do Pani Grażyny, która prowadzi gospodarstwo agroturystyczne "Jesionówka". Gospodarstwo pachnące drewnem z kominka, murowana kuchnia z drewnianymi frontami oraz klimatyczne pokoje urządzone meblami z litego drewna. Pani Grażyna zdradziła nam ile osób jest potrzebnych do zmontowania naszych mebli. 

Meble drewniane

Umeblowani z wizytą w Byszycach 

"Meble pod Wieliczką"

Tym razem wraz z projektem Umeblowani odwiedzilismy Pana Piotra, który do aranżacji salonu wybrał dębowe meble z kolekcji Spark. Pan Piotr zdradził nam dlaczego warto kupować w internetowym sklepie meblowym Seart.pl oraz dlaczego wybrał właśnie tą kolekcję. 

Meble drewniane

Umeblowani z wizytą w Lublinie 

"Rustyk kontra Marika" 

Projekt Umeblowani tym razem zagościł u Pani Ani w Lublinie, która swoje mieszkanie urządziła meblami z kolekcji Rustyk oraz Marika. Pomimo, iż Pani Ania z mężem mieszka w bloku to jednak nie zrezygnowała z marzeń o rustykalnym wnętrzu. Meble z kolekcji Marika Pani Ania ustawiła w salonie natomiast meble rustyklane znalazły swoje miejsce w sypialni. Pokój dziecka, Pani Ania wyposażyła w antresolę z kolekcji Junior. 

Meble drewniane

Umeblowani z wizytą w Grójcu

"Hotelarze Mały Dworek"

Tym razem odwiedziliśmy po raz pierwszy obiekt restauracyjno - hotelowy. Zaprosiła nas Pani Marzena oraz Pan Mirosław - własciciele restauracji "Mały Dworek", którzy opiwedzieli nam dlaczego wybrali meble z litego drewna.  Ten wywiad to potwierdzenie, że drewniane meble nie są jedynie zarezerwowane do prywatnych przestrzeni mieszkalnych. Ponieważ to także doskonałe rozwiązanie do restauracja oraz hotelu. 

meble drewniane, umeblowani

Umeblowani z wizytą w Racławicach

"Meble pod Racławicami"

Kolejnym przystankiem w drodze była mała miejscowość koło Racławic i jej wspaniali właściciele - Państwo Żywiccy. Pani Aleksandra, do urządzenia swojej chaty na wsi wybrała meble z kolekcji Mexico, które idealnie współgrają z wnętrzem chaty. Państwo Żywiccy od wielu lat wybierają meble w naszym sklepie, a efekt matamorfozy wiejskiegop domu można podziwiac na blogu Pani Aleksandry - ozebrze.blogspot.com

 

meble drewniane, umeblowani

Umeblowani z wizytą na Pojezierzu Brodnickim 

"Dom Muzyków - Trebunie Tutki"

Wraz z projektem "Umeblowani" odwiedziliśmy Państwo Trebunia Tutka na Pojezierzu Brodnickim. Pani Anita i Pan Krzysztof wraz z architektem zdecydowali się na białe meble z kolekcji Halifax. Śmietankowa biel mebli w połączeniu z rattanem oraz ścianami i dodatkami w kolorze lazurowego nieba, tworzy wnętrze w iście śródziemnomorskim stylu. 

meble drewniane

Umeblowani z wizytą w Warszawie

"Umeblowani z wizytą w browarze"

Projekt "Umeblowani" tym razem zagościł w firmowej restauracji Browaru Ciechan w Warszawie. Odwiedziliśmy naszych Klientów, aby zapytać i zobaczyć na własne oczy jak zachowują się stoły z kolekcji Rustyk, które każdego dnia narażone są na codzienne użytkowanie. Opinia, jaką usłyszeliśmy o naszych produktach i obsłudze przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Restaurację wyposażyliśmy w sosnowe stoły z kolekcji Rustyk. 

meble drewniane,

Umeblowani z wizytą w Wadowicach 

"Dom w odcieniach bieli"

Tym razem odwiedziliśmy z kamerą Panią Agnieszkę, która urządziła dom swoich marzeń - cały w odciniach bieli. Pani Agnieszka zdecydowała się na zakup mebli z kolekcji Halifax, Charlotte oraz pięknej komody z kolekcji Country. Zwłaszcza urokliwie prezentuje się biały stół z kolekcji Halifax, który Pani Agnieszka ustawiła w kuchni. Zobaczcie dom w odcieniach bieli Pani Agnieszki. 

 

meble drewniane, meble dziecięce

Umeblowani z wizytą w Warszawie

"Meble marzeń"

Projekt "Umeblowani" zagościł w Warszawskim apartamentowcu. Zaprosiła nas Pani Elzbieta, która meblami marki Seart urządziła pokój córki i tym samym spełniła jej marzenie o łóżku z baldachimem. Wszystkie meble w pokoju córki pochodzą z kolekcji Maja. Mieszkanie Pani Elżbiety to nowoczesne wnętrze, w które idealnie wkomponowało się również lustro w ramie z drewna mahoniowego z kolekcji Halifax. Zobaczcie meble marzeń.