Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

BLOG - Seart.pl


Salon w casualowym stylu – drewniane meble dla osób, które cenią luz i prostotę w codziennym funkcjonowaniu

klasyczne, swobodne i odporne na modę, a przy tym przytulne i trwałe meble drewniane, których design nie przytłacza, ale nadaje lekkości i wprawia w optymizm, daje poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Meble, które nie są nachalne, nie są naszpikowane przepychem i kiczem.

Czytaj więcej

Powrót kolorów na ścianach – jak zaaranżować ścianę o intensywnej barwie?

Istnieje naprawdę wiele zagadnień, które mają zastosowanie przy aranżacji wnętrz. Do dyspozycji jest również mnóstwo pomysłów, które można wykorzystać w procesach związanych z planowaniem przestrzeni. Jedną z istotnych kwestii jest tutaj bez wątpienia dobór kolorystyki ścian. Niektórzy stawiają tutaj na stonowane rozwiązania, inni potrafią szaleć i eksperymentować. Każdy powinien samodzielnie odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki efekt chce uzyskać w swoim wnętrzu oraz jakie ma preferencje kolorystyczne. Bez tego trudno jest bowiem podejmować decyzje odnoszące się do barwy poszczególnych ścian w pomieszczeniach, którymi się dysponuje.

Czytaj więcej

Czym się kierować podczas urządzania wnętrz?

Skupić się na jednym stylu czy można wyjść ze sztywnych ram i mieszać style? Urządzanie mieszkań, pensjonatów i hoteli to zadanie trudne. Szczególne problemy może sprawić próba urządzenia pomieszczenia w sposób oryginalny i wyróżniający się na tle innych. Czy warto trzymać się jednej sprawdzonej stylistyki w wykańczaniu wnętrz i stworzyć bezpieczną aranżację? Może lepiej puścić wodze fantazji? Spróbujmy znaleźć złoty środek.

Czytaj więcej

Jak ekonomicznie zmienić wystrój mieszkania? Dekoracje DIY.

Zagadnienia o charakterze budżetowym bez wątpienia odgrywają bardzo ważną rolę przy codziennych decyzjach. Dotyczy to również sfery aranżacji wnętrz – często to właśnie to, jakie środki mamy do dyspozycji na dany cel, określają nasze wybory. Nieraz również zdarza się, że ograniczamy się, na przykład, w zakupie dodatków i dekoracji do naszej przestrzeni mieszkalnej właśnie ze względu na domowy budżet. Może to być bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ bardzo ciekawe elementy ozdobne można niejednokrotnie wykonać samemu. Choć niektórzy prawdopodobnie mają pewne obawy w tych kwestiach, warto zainteresować się tym tematem. Można bowiem w ekonomiczny sposób wprowadzić nieco urozmaicenia do pomieszczeń, które ma się do dyspozycji. W dzisiejszych czasach dziedzina samodzielnego wykonywania dekoracji jest dosyć rozwinięta, dlatego też nie brakuje materiałów do rozwijania swojej wiedzy w tym zakresie.

Czytaj więcej

Jakie łóżko drewniane do sypialni wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że łóżko drewniane stanowi centralny element w sypialni, dlatego też należy naprawdę rzetelnie zastanowić się nad jego wyborem. Jest to główny punkt wspomnianego pomieszczenia – trzeba wziąć tutaj zatem pod uwagę zarówno kwestie wizualne, jak i użytkowe. Jeśli chodzi o wybór łóżka, duże znaczenie mają po prostu nasze indywidualne upodobania. Każdy powinien zatem zastanowić się nad swoimi preferencjami i kierować się nimi podczas zakupu mebla. W omawianym zakresie istnieje naprawdę mnóstwo możliwości, dzięki czemu osoby zainteresowane mają szerokie spektrum opcji do wyboru. Warto poświęcić czas na przeanalizowanie czynników, które mogą zadecydować o naszej decyzji.

Czytaj więcej

Konsole drewniane wracają na salony

Przez dekady niechętnie spoglądaliśmy na konsole w aranżacji wnętrz. Obecnie zmienił się sposób postrzegania tych mebli i coraz chętniej umieszczamy je w naszych domach. Mogą stanowić doskonały element wyposażenia wielu pomieszczeń, który połączy w sobie estetykę z funkcjonalnością. Podpowiadamy, w jakich miejscach warto zastosować konsole drewniane.

Czytaj więcej

Dlaczego szafka nocna jest obowiązkowym meblem w sypialni?

Szafka nocna jest najważniejszym elementem każdej sypialni, nie licząc łóżka. Najczęściej do pomieszczeń wybieramy tyle szafek nocnych, ile osób korzysta z danej sypialni. Czy te meble są potrzebne, a może się da jakość bez nich obejść? Ten poradnik poświęcimy szafkom nocnym i wieloma kwestiami z nimi związanymi.

Czytaj więcej

Krzesła do jadalni - jakie wybrać?

Trudno wyobrazić sobie inne miejsce siedzące przy stole w jadalni od krzeseł. To właśnie te klasyczne konstrukcje uznawane są za najbardziej funkcjonalne i odpowiednie do spożywania posiłku. Wymuszają na użytkowniku utrzymanie przełyku w odpowiednim ułożeniu i pozwalają wstać od stołu, nie przeszkadzając innym użytkownikom. Podpowiadamy, w jaki sposób wybrać krzesła odpowiednie do kuchni.

Czytaj więcej

Stoły drewniane - klasyczne i ponadczasowe?

Wszystkie stoły drewniane wykonane z pełnowartościowego drewna są konstrukcjami niedoścignionymi przez współczesne konstrukcje. Próżno szukać innych materiałów, które są gwarancją takiej trwałości, wytrzymałości oraz estetyki. Stoły z naturalnego drewna, podobnie do innych materiałów wnoszą do naszych wnętrz dodatkowo niepowtarzalny klimat.

Czytaj więcej

Szafy drewniane – dlaczego są lepsze niż nowoczesne zabudowy?

Szafy drewniane uznawane są za niezwykle estetyczne i trwałe. Choć ich koszt czasem może być wyższy, niż konstrukcji z płyt meblowych, wielokrotnie jakość jest warta wyższej ceny. Wskazujemy zalety mebli drewnianych i podpowiadamy, dlaczego podczas urządzania wnętrza warto wybrać właśnie ten materiał.

Czytaj więcej