Showroom Seart meble z drewna

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć nasze meble na żywo, zapraszamy do Studia Mebli Seart. Prezentujemy tu nasze czołowe kolekcje w aranżacjach nawiązujących do klimatu domowego zacisza. Miłośnicy nieprzeciętnych wnętrz znajdą u nas stylowe i niepowtarzalne meble oraz mnóstwo inspiracji, a nasz zespół chętnie odpowie na pytania, pomoże w doborze właściwego asortymentu i przede wszystkim zarazi miłością do drewna.

Część naszych produktów z kolekcji Rustyk można również zobaczyć w Forum Designu w Krakowie. Jest to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce urządzić modne i stylowe wnętrza. Znajdziecie w nim mnóstwo inspiracji i unikatowych produktów.

informacja wystawka

Zapraszamy!

poniedziałek - sobota 11.00 - 19.00

niedziela 11.00 - 17.00

adres: dawny Hotel Cracovia ul. Focha 1 30-311 Kraków

Zapraszamy!
pn. - pt.: 8.00 - 16.00
*sobota: 10.00 - 15.00
*po uzgodnieniu telefonicznym

PHUP Seart

Kotlice 103

26-020 Chmielnik

woj. świętokrzyskie

tel:413708006

tel:601316615

Meble z drewna są naprawdę wyjątkowe. Aby w pełni odkryć ich urok, trzeba zobaczyć je z bliska, dotknąć faktury, obejrzeć niepowtarzalny układ słojów, poczuć charakterystyczny zapach drewna, żywicy, lasu. W Studiu Mebli Seart zobaczycie piękne komody, szafy, łóżka, stoły, krzesła i wiele innych mebli, które sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Nasze meble dostępne są w szerokiej gamie stylistycznej. Miłośnicy tradycji i sielskiego klimatu zwrócą uwagę na proste i masywne meble rustykalne, wśród których są wygodne, ciężkie łóżka, funkcjonalne szafy czy gustowne komody. Proste, minimalistyczne szafki i regały wpiszą się w gusta zwolenników stylu nowoczesnego. Znajdziecie u nas ponadto cieszące się niesłabnąca popularnością meble prowansalskie, surowe, loftowe meble w stylu industrialnym oraz ponadczasowe i uniwersalne meble klasyczne.

Ekspozycja mebli Seart zawiera drewniane meble m.in. do sypialni, salonu, jadalni, pokoju dziecięcego i przedpokoju. Prezentujemy je w formie aranżacji będących również źródłem pomysłów na urządzenie własnego wnętrza i wskazówek, jak dobierać meble, dodatki i kolory.