INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Studio mebli Seart


Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć nasze meble na żywo, zapraszamy do Studia Mebli Seart. Prezentujemy tu nasze czołowe kolekcje w aranżacjach nawiązujących do klimatu domowego zacisza. Miłośnicy nieprzeciętnych wnętrz znajdą u nas stylowe i niepowtarzalne meble oraz mnóstwo inspiracji, a nasz zespół chętnie odpowie na pytania, pomoże w doborze właściwego asortymentu i przede wszystkim zarazi miłością do drewna.

Meble z drewna są naprawdę wyjątkowe. Aby w pełni odkryć ich urok, trzeba zobaczyć je z bliska, dotknąć faktury, obejrzeć niepowtarzalny układ słojów, poczuć charakterystyczny zapach drewna, żywicy, lasu. W Studiu Mebli Seart zobaczycie piękne komody, szafy, łóżka, stoły, krzesła i wiele innych mebli, które sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Zależy nam, aby nasi Klienci wyjeżdżali od nas w pełni usatysfakcjonowani. Nie chcemy ich tylko obsługiwać, ale przede wszystkim gościć. Dlatego miło nam będzie, jeśli poinformujecie nas o planowanych odwiedzinach i produktach, którymi jesteście zainteresowani. Dzięki temu będziemy mogli się jak najlepiej przygotować, dobrać dla Was najlepszą ofertę, a Wasze odwiedziny staną się inspirującym i twórczym spotkaniem.

Seart Group Sp. z o.o.

Kotlice 103

26-020 Chmielnik

woj. świętokrzyskie

Godziny otwarcia:

8:00 - 15:30

tel:413708006

tel:601316615

1