Szanowni Klienci, nasz sklep on-line działa jak dotychczas - bez przeszkód przyjmujemy i realizujemy zamówienia.
Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego i przez chat.

Studio mebli Seart


Kotlice

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć nasze meble na żywo, zapraszamy do Studia Mebli Seart. Prezentujemy tu nasze czołowe kolekcje w aranżacjach nawiązujących do klimatu domowego zacisza. Miłośnicy nieprzeciętnych wnętrz znajdą u nas stylowe i niepowtarzalne meble oraz mnóstwo inspiracji, a nasz zespół chętnie odpowie na pytania, pomoże w doborze właściwego asortymentu i przede wszystkim zarazi miłością do drewna.

Meble z drewna są naprawdę wyjątkowe. Aby w pełni odkryć ich urok, trzeba zobaczyć je z bliska, dotknąć faktury, obejrzeć niepowtarzalny układ słojów, poczuć charakterystyczny zapach drewna, żywicy, lasu. W Studiu Mebli Seart zobaczycie piękne komody, szafy, łóżka, stoły, krzesła i wiele innych mebli, które sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Zależy nam, aby nasi Klienci wyjeżdżali od nas w pełni usatysfakcjonowani. Nie chcemy ich tylko obsługiwać, ale przede wszystkim gościć. Dlatego miło nam będzie, jeśli poinformujecie nas o planowanych odwiedzinach i produktach, którymi jesteście zainteresowani. Dzięki temu będziemy mogli się jak najlepiej przygotować, dobrać dla Was najlepszą ofertę, a Wasze odwiedziny staną się inspirującym i twórczym spotkaniem.

PHUP Seart

Kotlice 103

26-020 Chmielnik

woj. świętokrzyskie

Godziny otwarcia:

8:00 - 15:30

tel:413708006

tel:601316615


Kraków, Forum Designu

Kilka naszych bestsellerów z kolekcji Rustyk zobaczycie również w Krakowie. Zapraszamy do niezwykle inspirującego miejsca, jakim jest Forum Designu. Jest to punkt na mapie Krakowa, który powinien odwiedzić każdy, kto chce urządzić modne i stylowe wnętrza. Znajdziecie w nim mnóstwo inspiracji i unikatowych produktów od czołowych projektantów.

Forum Designu

ul. Focha 1

30-111 Kraków

woj. małopolskie

Godziny otwarcia:

11:00 - 19:00

tel:730 740 025

1