Dostawa dobrze zorganizowana!

Przebieg dostawy:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz dbając o jak najwyższy poziom obsługi, na każdym etapie realizacji zamówienia dbamy o komunikację oraz o rzetelną informację. Z doświadczenia wiemy, że odbiór zamówienia to dla Klientów trudne zadanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby je ułatwić. Praca zawodowa, szczególnie wiele kilometrów od miejsca zamieszkania, wyjazdy, delegacje mogą być dużym utrudnieniem, dlatego staramy się informować o dostawie z dużym wyprzedzeniem, w kilku etapach, tak aby każdy Klient mógł się przygotować do odbioru mebli.

Kilka dni przed dostawą

Kiedy zamówienie jest już gotowe, a trasa wstępnie zaplanowana, na około 2-7 dni przed przyjazdem do Klienta, wysyłamy e-mailowy komunikat z wstępnym, prognozowanym terminem dostawy. Przy rozległych trasach, podajemy widelki czasowe 2-3 dni. Przy trasach krótkich 1-dniowych, wskazujemy konkretny dzień. Informacja ta pozwala Klientowi na przygotowanie się do odbioru zamówienia, oraz weryfikację, czy w tych dniach odbiór zamówienia będzie możliwy. Jest to również czas na ewentualny kontakt z działem logistyki Seart i przekazanie informacji o ewentualnych utrudnieniach w odbiorze zamówienia we wskazanym terminie.

Dzień przed dostawą

Kiedy auto jest załadowane poszczególnymi zamówieniami, a trasa zaplanowana punkt po punkcie, kontaktujemy się telefonicznie i indywidualnie z każdym Klientem. Potwierdzamy konkretny dzień dostawy, a także staramy się przybliżyć porę dostawy, która jest szacowana na podstawie analizy mapy, oraz odległości pomiędzy poszczególnymi punktami. Konkretna godzina przyjazdu kierowcy zależy od przebiegu trasy, warunków atmosferycznych, a także sprawności odbioru zamówień przez poszczególnych Klientów. Jakiekolwiek utrudnienia na drodze, nieprzewidziane awarie, czy konieczność oczekiwania na Klientów może spowodować opóźnienia od szacowanej pierwotnie pory dostawy.

Godzinę, pół przed przyjazdem

Szanujemy czas naszych Klientów, nie chcemy aby byli zmuszeni oczekiwać w domu na dostawę, dlatego nasz kierowca, uprzedza o dokładnym czasie przyjazdu z wyprzedzeniem około godziny - 30 minut. Jeśli Klient potrzebuje więcej czasu np. na dojazd z pracy do domu, czy zorganizowanie osób do pomocy przy wnoszeniu mebli, wystarczy, że zgłosi do działu logistyki SEART z jakim wyprzedzeniem kierowca powinien zadzwonić.

Kontakt do kierowcy

Każdy Klient otrzymuje kontakt do kierowcy, który realizuje dostawę, dlatego w każdym momencie może monitorować przebieg trasy.

Godzina dostawy:

Nie działamy lokalnie w promieniu kilkunastu kilometrów od magazynu, lecz obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Aby móc dostarczać zamówienia naszym firmowym transportem organizujemy bardzo rozległe trasy, realizując dostawy według określonego harmonogramu. Nie możemy zatem w standardowej ofercie dopasować dnia i godziny dostawy do indywidualnego życzenia Klienta. Jeżeli wskazany przez nas termin i pora dostawy nie pozwala Klientowi na odbiór zamówienia, należy to jak najszybciej zgłosić do działu logistyki SEART. Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny, rozumiemy jego potrzeby i na pewno dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie.

Jeśli jednak zgłoszenie wpływnie zbyt późno, lub harmonogram trasy uniemożliwi przeorganizację, konieczne będzie dopasowanie do możliwości naszego kierowcy, lub przełożenie dostawy na kolejną trasę w tym kierunku. Nie jest to brak zrozumienia, czy elastyczności z naszej strony, lecz specyfika bezpośrednich dostaw.

W przypadku Klientów z Warszawy i okolic możemy zaoferować dodatkową usługę specjalną, polegającą na możliwości zamówienia konkretnego dnia i godziny dostawy. Usługa ta jest realizowana przez wyspecjalizowaną firmę przeprowadzkową, która dodatkowo może wnieść, zmontować meble, ustawic je we właściwym miejscu oraz posprzątać pozostałe opakowania. Koszt usługi jest zależny od wielu czynników, między innymi od lokalizacji. W razie zainteresowania usługą prosimy o kontakt z działem logistyki: dostawy@seart.pl lub telefonicznie 697471216.