INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Szafy nowoczesne drewniane

Szafy drewniane nowoczesne – jakie wybrać?

W sypialni, przestronnym przedpokoju, czy też w salonie świetnie sprawdzić się mogą niewątpliwie nowoczesne szafy z drewna. Są one bardzo funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu. Można w nich przechowywać swoje rzeczy, a także wykorzystać je do efektywnego zagospodarowania dostępnej przestrzeni. Jednocześnie takie wyposażenie wygląda elegancko, co sprawia, że może być ono w wielu przypadkach stylowym sposobem na uzupełnienie wystroju posiadanych pomieszczeń. Zarówno warianty dwudrzwiowe, jak i trzydrzwiowe są bardzo praktyczne. Przy wyborze z pewnością warto zadbać o to, aby dopasować umiejętnie wymiary i wygląd szafy do całokształtu estetycznego aranżacji oraz do metrażu przestrzeni.

Nowoczesne szafy drewniane – dla kogo są idealne?

Wykonane z dbałością o precyzję przy użyciu surowców takich jak sosna, dąb, czy też świerk drewniane szafy nowoczesne stanowią bardzo ciekawą propozycję dla osób ceniących sobie w wyposażeniu meblowym zarówno funkcjonalność, jak i estetykę. Możliwa jest tutaj długoterminowa eksploatacja we wnętrzu, ponieważ drewno to wytrzymały i trwały materiał. Szafy drewniane nowoczesne mogą się świetnie sprawdzić we wnętrzach osób, które cenią sobie prostotę oraz komfort użytkowania mebli.

Drewniane szafy nowoczesne – do jakich pomieszczeń pasują?

Ze względu na to, że drewno może niejednokrotnie wywoływać skojarzenia z tradycją oraz z sielskim klimatem, wykonane z niego wyposażenie może być doskonałą propozycją do wnętrz urządzonych z troską o przytulną atmosferę. Nowoczesne szafy drewniane mogą być subtelnym uzupełnieniem aranżacji ukierunkowanych na harmonię oraz nieskomplikowane rozwiązania. Można postawić tutaj zarówno na odcień jasny, jak i ciemny, dzięki czemu można dopasować wyposażenie do różnorodnych kompozycji. Duże znaczenie ma tutaj również bez wątpienia dosyć uniwersalny charakter surowca, jakim jest drewno.

 
 • Szafa drewniana Sara 1

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  4 922,00 zł

  4 429,80 zł

 • Szafa Sosnowa Marika 100

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 089,00 zł
 • Szafa drewniana trzydrzwiowa Sara 6

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  6 680,00 zł

  6 012,00 zł

 • Szafa dwudrzwiowa industrialna STEEL WOOD 2

  PROMOCJA -10%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  3 913,00 zł

  3 521,70 zł

 • Szafa trzydrzwiowa industrialna STEEL WOOD 3

  PROMOCJA -5%
  RATY 0%

  4 825,00 zł

  4 583,75 zł

 • Szafa drewniana z lustrem sosnowa MODESTO 1

  RATY 0%
  2 272,00 zł
 • Szafa drewniana dwudrzwiowa sosnowa MODESTO

  RATY 0%
  4 056,00 zł
 • Szafa drewniana jednodrzwiowa sosnowa MODESTO

  RATY 0%
  2 072,00 zł
 • Szafa drewniana z lustrem sosnowa MODESTO 2

  RATY 0%
  2 810,00 zł
 
1

FAQ

Nowoczesne szafy drewniane – jakie mają zalety?

Nie ulega wątpliwości, że podczas tworzenia aranżacji wnętrza trzeba mieć na uwadze zagadnienia dotyczące organizacji przestrzeni pod kątem przechowywania. Jest to bardzo ważne, ponieważ uporządkowane trzymanie posiadanych przedmiotów może mieć duży wpływ na komfort korzystania z urządzanych pomieszczeń. Należy umiejętnie wykorzystywać dostępne miejsce oraz analizować wymiary dobieranego do aranżacji wyposażenia. Ciekawym rozwiązaniem w wielu przypadkach mogą się okazać szafy drewniane nowoczesne. Jest to wyposażenie, które ma wiele do zaoferowania zarówno z perspektywy praktycznej, jak i wizualnej. Takie meble mogą świetnie wyglądać w sypialni, przedpokoju, czy też salonie. Osoby zainteresowane mają tutaj do dyspozycji różnorodne modele. Można zdecydować się na szafę trzydrzwiową lub dwudrzwiową zależnie od osobistego zapotrzebowania. Warto pamiętać o tym, że drewno to materiał, który może się kojarzyć z przytulnym klimatem. Dzięki temu wykonane z niego wyposażenie może przydać się osobom chcącym budować przyjazną atmosferę w pomieszczeniach. Tam, gdzie wypoczywa się, czy też spędza się czas z bliskimi osobami, kwestia ta może mieć niebagatelne znaczenie. Wysokojakościowe i starannie wykonane szafy drewniane nowoczesne są niejednokrotnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to ważne z perspektywy planowania własnego budżetu. Przy wyborze mebli ukierunkowanych na przechowywanie z pewnością warto analizować aspekty związane z miejscem dostępnym do wykorzystania właśnie na wskazany cel.

W jakich aranżacjach możemy odnaleźć nowoczesne szafy?

Szafy drewniane nowoczesne mogą się okazać bardzo przydatnym rozwiązaniem w nowoczesnych, eleganckich i stosunkowo prostych aranżacjach. Takie wyposażenie może świetnie wyglądać zarówno jako urozmaicenie, jak i jako uzupełnienie wnętrza. Można tutaj eksperymentować lub też stawiać na stonowane połączenia. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Modele, które w swojej konstrukcji wykorzystują drewno i metal, mogą okazać się ciekawą opcją do pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym. W tej koncepcji często wykorzystuje się bowiem takie kontrastowe zestawienie. Podczas gdy drewno może przypominać o przytulnym klimacie, drewno nieraz kojarzy się z surowością. Jest to bardzo efektowna kompozycja, która może przyciągać uwagę, a jednocześnie intrygować. Dobrze jest uważnie się zastanowić nad tym, co chce się osiągnąć w swojej aranżacji.

Nowoczesne szafy z drewna - z czego są najczęściej zrobione?

Szafy drewniane nowoczesne mogą być wykonane z użyciem świerku, sosny, czy też dębu. Jak zostało to wspomniane wcześniej, może się tutaj pojawiać również metal. Warto być świadomym tego, że wskazane surowce są bardzo wytrzymałe i trwałe, co w licznych przypadkach umożliwia ich długoterminową eksploatację. Drewno i metal to materiały, które prezentują się bardzo stylowo i elegancko. Dla miłośników częstego eksperymentowania z wystrojem oraz personalizowania wyposażenia, duże znaczenie może mieć fakt, że drewno to surowiec dosyć prosty w modyfikacji. Z pewnością warto wiedzieć, jaki ma się pomysł na wystrój swojego wnętrza i działać z wyczuciem estetycznym. Nie można też zapominać o sferze praktycznej.

Z czym łatwo połaczyć nowoczesne szafy?

Szafy drewniane nowoczesne mogą znaleźć zastosowanie zarówno jako element delikatnych, jak i kontrastowych kompozycji. Mogą one ciekawie wyglądać w zestawieniu z komodami, witrynami, regałami, czy też stolikami kawowymi. Ostatecznie wszystko zależy od metrażu urządzanego pomieszczenia, a także od tego, co chce się robić w danym miejscu podczas użytkowania posiadanej przestrzeni. Warto rozważnie wybierać wyposażenie, aby pozostawić możliwość swobodnego i wygodnego poruszania się po danym pomieszczeniu.