Seart.pl powstał z myślą o pięknych wnętrzach

Wiele osób i firm zadaje sobie pytanie, czym tak na prawdę zajmuje się SEART?

Odpowiedź jest bardzo prosta – zajmujemy się spełnianiem marzeń wielu, wielu ludzi. Uszczęśliwiamy ich naszą praca i tym co tworzymy. Staramy się, aby każdy wyprodukowany, czy sprzedany przez nas mebel był radością i dumą dla posiadacza. Nasz cel to uśmiech na twarzach tych, którzy kupili nasze meble, to lepsza jakość ich życia, poczucie wygody, przytulności i komfortu. Kochamy piękne meble wykonane z naturalnego drewna równie mocno jak relacje z Klientami. Owocem tej miłości i pasji jest internetowy sklep meblowy seart.pl, dzięki któremu spełniamy marzenia naszych Klientów, oraz nasze własne.

Marka seart.pl powstała w 2001 roku w Busku Zdroju. Firma początkowo działała jako mały przydomowy zakład ze sklepem o powierzchni 16m2. Jej założycielem był SEkuła ARTur - stąd też nazwa samej firmy. Od 2005 roku właścicielem firmy jest Anna Sekuła, która prowadzonymi przez siebie działaniami stale rozwija firmę oraz podnosi standard obsługi i jakości mebli. Zdobyta przez dotychczasowe lata pracy wiedza oraz doświadczenie pozwoliły na tak znaczący rozwój firmy. Obecnie firma Seart to nie tylko produkcja, ale również import mebli z całego świata, export do wielu krajów, a przede wszystkim największy sklep internetowy z meblami w Polsce. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości meble z różnych gatunków drewna, w bardzo bogatej stylistyce i wzornictwie, co pozwala na stworzenie wnętrza w stylu prowansalskim, rustykalnym, skandynawskim, lofftowym oraz industrialnym i nowoczesnym.

Niezależnie jednak co byśmy nie robili, robimy to z myślą o naszych Klientach, gdyż pamiętamy że jesteśmy dla nich i dzięki nim. Każdy wyprodukowany przez nas, czy to sporowadzony z innego zakątka świata mebel musi spełniać wymogi jakościowe, które sami sobie postawiliśmy, bowiem tylko tak możemy dać naszym Klientom to co najlepsze. Każdy produkt musi być taki, jaki sami chcialibyśmy mieć w naszych domach, każda praca wykonana tak, jakbyśmy wykonywali ją dla siebie, a obsługa Klienta taka, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Seart.pl zmienia się dla Ciebie

Nie stoimy w miejscu, stale się zmieniamy i doskonalimy. Obserwujemy świat, aktualne trendy i wzornictwa, tworzymy nowe kolekcje oraz pozyskujemy nowych partnerów do współpracy, a wszystko po to aby zapewnić naszym Klientom jak największy wybór, a także dać gwarancję, że na bazie naszej oferty można umeblować każde wnętrze. Dzięki stałemu udoskonaleniu naszych działań, rozbudowie sklepu o kolejne funkcjonalności i aplikacje, dajemy możliwość szybkich, wygodnych i bezpiecznych zakupów. Nieustannie podwyższamy nasze kwalifikacje i dbamy o to, aby obsługa Klienta była na jak najwyższym poziomie.

W 2015 roku na 10 - lecie funkcjonowania sklepu internetowego seart.pl zmieniło się również nasze logo.

Logo SeartLogotyp w kolorze zieleni symbolizuje naturę oraz ekologię, a sam kształt nie tylko przypomina drewno sosnowe, ale nawiązuje również do inicjałów założycieli firmy Seart – Pani Anny i Artura Sekuła. Nowe logo jest nowoczesne, naturalne oraz podążające z duchem czasu – taki właśnie jest nowy Seart.