Partnerzy medialni

Każdego dnia, meble firmy Seart są rekomendowane i polecane w prasie wnętrzarskiej. Pisze o nas większość portali oraz blogów tematycznych, związanych z wnętrzarstwem, ekologią i designem. Nasze meble pojawiają się także w popularnych programach telewizyjnych, na szczególną uwagę zasługuje rekomendacja "Pani Gadżet" w stacji TVN Style oraz obecność w serialach filmowych, takich jak "M jak miłość" oraz "Odwróceni".

Jesteśmy dumni, że nasze meble wzbudzają tak duże zainteresowanie.

Cały czas pozostajemy otwarci na pytania dziennikarzy, służąc im merytorycznym wsparciem podczas opracowywania artykułów. W tym miejscu, prezentujemy Państwu wybrane publikacje z udziałem produktów naszej firmy oraz naszych specjalistów.

Służymy pomocą i pozostajemy do dyspozycji - Seart.pl marketing(@)seart.pl

Czas na wnętrze

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja Rankingu Czytelników Czas na Wnętrze. Czytelnicy przez cały rok 2014 oceniali najlepsze ich zdaniem produkty w ponad sześćdziesięciu kategoriach, sondaż ten dotyczył między innymi mebli.

Wyłącznym patronem sondażu Czytelnicy Oceniają był Seart.pl. Dziesięć osób biorących udział w sondażu otrzymało od nas bony podarunkowe na zakupy w wysokości 500 zł każdy! Czytelnicy ocenili też nasze meble, zobacz jakie!

Dekorady

Dekorady.tv - W nowym programie Dekorady, architekci wnętrz pokazują, jak za pomocą ogólnodostępnych środków urządzić modne i funkcjonalne wnętrza. Z programu dowiecie się również, jak nadać nowe życie starym meblom oraz jak za pomocą ograniczonego budżetu dokonać spektakularnej metamorfozy wnętrza.

W odcinku 7. programu Dekorady "wystąpił" nasz masywny, dębowy stół z kolekcji Rustyk, który ocieplił nowoczesne, jasne wnętrze. Jest to doskonały przykład na to, że meble rustykalne nie są zarezerwowane tylko dla wnętrz wiejskich, przestronnych, ale również świetnie się sprawdzą w mniejszych, nowoczesnych pomieszczeniach.

TVN Style

W jednym z odcinków Pani Gadżet, prowadząca zachwala regał modułowy Kostka od firmy Seart. Komponowanie regałów jest dziecinnie proste, gdyż montuje się je za pomocą drewnianych kołków. To idealne, praktyczne, szybkie i nieskomplikowane rozwiązanie do każdego wnętrza. To ja decyduję, jak będzie wyglądał mój regał - mówi pani Anna Nowak - Ibisz.

Czas na wnętrze Na łamach magazynu Czas na wnętrze, opublikowany został artykuł o "Wielkim powrocie mebli rustykalnych", które obecnie zdominowały branżę wnętrzarską. Z treści, dowiemy się również, co jest charakterystyczne dla tego stylu, oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę.
Biznes meble W miesięczniku BIZNES meble.pl zostały wyróżnione nasze meble dziecięce oraz młodzieżowe - kolekcja Amelka oraz Maja. Artykuł to swoisty przegląd najlepszych mebli dla dzieci. Dowiemy się z niego, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas decyzji o zakupie mebli dla naszych pociech, jakie są najnowsze trendy oraz o tym, że warto postawić na meble modułowe i oczywiście - drewniane.
Meble Plus W magazynie Meble Plus, ukazały się meble dzieciece i młodzieżowe z kolekcji Maja. Artykuł "W świecie dziecięcych mebli" opisuje najciekawsze meble zapewniające dziecku nieskrępowane miejsce do odpoczynku, snu oraz dające przestrzeń do zabawy i rozwijania swojej kreatywności. Na szczególną uwagę zasługują łóżka typu antresola, gdyż nie od dziś wiadomo, że małe dzieci uwielbiają zasypiać wyżej niż wynosi standardowa wysokość spania.
Dekorady Zespół programu Dekoratornia, na swoim portalu Deko-rady.pl docenił naszą firmę, pod kątem mebli rustykalnych. Naszą szczególną pasją są meble postarzane, dlatego tak bardzo cieszą nas takie wyróżnienia. W artykule został zamieszczony przegląd większości naszych mebli w stylu rustykalnym oraz szczegółowa informacja, na co należy zwrócić uwagę, decydując się na meble w tym stylu.
Biznes meble W wydaniu styczniowym miesiecznika Biznesmeble.pl ukazał się artykuł o trendach w aranżacji współczesnej sypialni. Artykuł "W królestwie snu" stanowi przegląd sypialnianych mebli, w tym w szczególności drewnianych łóżek. Z magazynu dowiemy się, na co zwracać szczególną uwagę podzcas wyboru łożek do naszej sypialni oraz jakie są aktualne trendy w aranżacji. W artukule wyróżniono łożko Halifax wykonane z drewna mahoniowego, które znajduje się w naszej ofercie.
Dziecko Najlepsza Inwestycja W wydaniu 2/2015 kwartalnika "Dziecko najlepsza inwestycja" zamieszczono produkty dziecięce z kolekcji Maja. Wśród polecanych produktów znalazły się łóżko z baldachimem, parterowe łóżko Maja Deluxe oraz szafy i komody. Modułowe meble dziecięce to gwarancja zdrowego i bezpiecznego snu oraz masa pomysłów na wspaniałą przygodę.
Moje Mieszkanie Drewniane meble firmy Seart pojawiły się również w module reklamowym zamieszczonym w czerwcowym wydaniu - 06/6016, magazynu "Moje Mieszkanie". Moduł przedstawia różnorodne meble z oferty m.in. kredens z kolekcji Elizabeth, szafkę nocną z kolekcji Country czy też komodę z kolekcji Rustyk. Na module nie mogło zabraknąć ponadczasowych białych mebli,  wtym szafki na wino z kolekcji Letizia, komody z kolekcji Halifax oraz witryny z kolekcji Lena. Zaprojektuj swoje wnętrze drewnianymi meblami firmy Seart!
Moje Mieszkanie lipiec W lipcowym wydaniu miesięcznika "Moje Mieszkanie" pojawił się kolejny moduł reklamowy drewnianych meble firmy Seart. Tym razem w module zamieszczono głównie białe meble, w tym również te polskiej produkcji: szafę z kolekcji Anse oraz łóżko z kolekcji Aldea. Nie zabrakło również niezwykle modnych mebli białych, w tym głównie komody z kolekcji Halifax i Letizia oraz witryny z kolekcji Fado. Wybierz meble z litego drewna, które odmienią Twój dom!