Płatności wygodne dla każdego

Różnorodność form płatności dostępnych w naszym sklepie pokazuje, że Klient i jego indywidualne potrzeby są dla nas bardzo ważne, a także potwierdza naszą elastyczność.

Udostępniając Klientom tak duży wachlarz płatności, mamy nadzieję, że ułatwimy decyzję o zakupie, oraz usprawnimy realizację zamówień ograniczając zbędne procedury.

Przedpłata na konto firmowe

Wybierając tę formę, należy zrealizować wpłatę całej wartości zamówienia zaraz po jego złożeniu, bowiem wpłata uruchamia realizację. Potwierdzenie zamówienia zawiera numer konta i pełne dane do wpłaty, pozwalające na realizację przelewu. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia i dopłatę pozostałej kwoty tuż przed dostawą zamówienia.

Za pobraniem

Forma płatności za pobraniem polega na wpłacie 30% wartości zamówienia przelewem w formie zaliczki, natomiast pozostałej kwoty gotówką przy dostawie kurierowi lub kierowcy SEART. Dane do wpłaty zaliczki znajdują się w każdym potwierdzeniu zamówienia.

Karty kredytowe, zakupy ratalne oraz przelewy elektroniczne – obsługa – przelewy24.

Transakcje obsługiwane przez "przelewy24" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

System "przelewy" obsługuje większość kart kredytowych i płatniczych jak również można szybko i bezpiecznie połączyć się z dużą ilością banków w Polsce. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Raty w systemie Alior oraz Mbank

Zarówno Klienci, którzy już korzystali z produktów Alior oraz Mbank jak i nowi kredytobiorcy mają możliwość otrzymania kredytu "na dowód".

Dbamy o relacje z Klientem, chcemy aby każdy miał poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie realizacji zamówienia, a także traktował naszą firmę z zaufaniem. Niezależnie od formy zapłaty, jak tylko środki pojawiają się na naszym rachunku, natychmiast informujemy Klienta o zmianie statusu zamówienia i uruchomieniu realizacji.