Płatności wygodne dla każdego

Różnorodność form płatności dostępnych w naszym sklepie pokazuje, że Klient i jego indywidualne potrzeby są dla nas bardzo ważne, a także potwierdza naszą elastyczność.

Udostępniając Klientom tak duży wachlarz płatności, mamy nadzieję, że ułatwimy decyzję o zakupie oraz usprawnimy realizację zamówień ograniczając zbędne procedury.

Przedpłata na konto firmowe

Jak zapłacić za zakupy w seart

Wybierając tę formę, należy zrealizować wpłatę całej wartości zamówienia zaraz po jego złożeniu, bowiem wpłata uruchamia realizację. Potwierdzenie zamówienia zawiera numer konta i pełne dane do wpłaty, pozwalające na realizację przelewu. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia i dopłatę pozostałej kwoty tuż przed dostawą zamówienia.Kierowcy mogą pobrać kwotę do 15 tys zł.

Za pobraniem

Forma płatności za pobraniem polega na wpłacie 30% wartości zamówienia przelewem w formie zaliczki, natomiast pozostałej kwoty gotówką lub kartą płatniczą przy dostawie kurierowi. Dane do wpłaty zaliczki znajdują się w każdym potwierdzeniu zamówienia.

Karty kredytowe, zakupy ratalne oraz przelewy elektroniczne – obsługa – Pay U.

Zapłacić przez PayU w Seart

Transakcje obsługiwane przez "Pay U" zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Najnowsze metody szyfrowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

System "Pay U" obsługuje większość kart kredytowych i płatniczych jak również można szybko i bezpiecznie połączyć się z dużą ilością banków w Polsce. Operatorem kart płatniczych jest PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, krajowa instytucja płatnicza, nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, wpisana do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444.