Płatności wygodne dla każdego

Różnorodność form płatności dostępnych w naszym sklepie pokazuje, że Klient i jego indywidualne potrzeby są dla nas bardzo ważne, a także potwierdza naszą elastyczność.

Udostępniając Klientom tak duży wachlarz płatności, mamy nadzieję, że ułatwimy decyzję o zakupie, oraz usprawnimy realizację zamówień ograniczając zbędne procedury.

Przedpłata na konto firmowe

SEART GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

55 1140 2004 0000 3002 8367 4515

Wybierając tę formę, należy zrealizować wpłatę całej wartości zamówienia zaraz po jego złożeniu, bowiem wpłata uruchamia realizację. Potwierdzenie zamówienia zawiera numer konta i pełne dane do wpłaty, pozwalające na realizację przelewu.

30% przedpłaty + 70% przy odbiorze

Ta forma daje możliwość dokonania wpłaty zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia (przelew tradycyjny, dane znajdują się w każdym potwierdzeniu zamówienia) i dopłaty pozostałej kwoty przy odbiorze przesyłki (gotówka lub karta płatnicza) do maksymalnej kwoty 15000 zł.

Przelewy24

Płatności przez Przelewy24 są prostym procesem – po kliknięciu w przycisk „potwierdzam zamówienie”, Klient zostaje przeniesiony na stronę operatora, gdzie może wybrać satysfakcjonującą opcję płatności. Klient ma do wyboru przelew tradycyjny, blik, płatność kartą, Google Pay czy też system ratalny lub płatności odroczone.

Raty i raty 0%

Wybierając raty, Klient musi wypełnić wniosek i przesłać go do jednego z wybranych banków. Zanim zostanie podjęta decyzja co do możliwości kupienia towaru na raty, bank udzielający kredytu musi pozytywnie rozpatrzyć wniosek klienta i zbadać jego zdolność kredytową. Jeśli instytucja stwierdzi, że kupujący ma wystarczające możliwości finansowe, by dokonać zakupu, strony podpisują umowę, towar trafia do klienta, który następnie co miesiąc przelewa kwotę raty na konto banku.

Wybierając natomiast opcję rat 0% i spełniając określone i wskazane przez bank kryteria, podobnie jak przy ratach zwykłych, bank udzieli kredytu bez dodatkowych kosztów. Nie zapłacisz więc odsetek, prowizji ani innych opłat towarzyszących pożyczce, a RSSO wyniesie 0%.

PayPo

Opcja PayPo jest dostępna dla zakupów o wartości od 10zł do 2000zł. Klient składa zamówienie, a płaci za nie po określonym terminie – w przypadku PayPo jest to np. 30 dni po dokonaniu zakupu. To bardzo wygodna opcja, bowiem kupujący nie musi czekać na przypływ gotówki, by dokonać zamówienia.

Pay U

PayU jako system płatności online, umożliwia użytkownikom szybkie dokonanie płatności za zakupy. Informacja o przebiegu transakcji jest w czasie rzeczywistym przekazywana do sklepu a czas aktualizacji statusu zamówienia nie przekracza 10 minut. Dzięki płatnościom PayU możesz w bezproblemowy sposób dokonać płatności ze swojego konta bankowego lub kartą płatniczą, za pomocą Blik, Google Pay a także system ratalny oraz płatności odroczone PayPo.

Transakcje kartami płatniczymi, ze względów bezpieczeństwa księgowane są w przeciągu 24 godzin.