Blogerzy o nas

Meble firmy Seart są rekomendowane przez blogerów, którzy przeprowadzając metamorfozy swoich domów wybierają drewniane komody, witryny, łóżka czy stoły z naszej oferty. Pisze o nas większość blogów tematycznych, które związane są z wnętrzarstwem oraz desingiem. Nasze meble bardzo często pojawiają się na blogu Pani Julii Rozumek - juliarozumek.pl oraz Pani Aleksandry Żywickiej - blog O Zebrze. Meble do aranżacji wnętrz firmy Seart wybierają również Beata i Asia - projektantki bloga Make Home Easier Kasi Tusk. Na blogach można podziwiać ponadczasowe białe meble z kolekcji Halifax i Aldea, sosnowe łóżko z kolekcji Charlotte w kolorze morskim albo też masywny dębowy stół Dubel 5. 

Cieszy nas zainteresowanie blogerów meblami firmy Seart i bardzo chętnie podejmiemy kolejną współracę z blogami związanymi z wnętrzarstwem, ekologią oraz desingiem.

Przedstawiamy wybrane artykuły zamieszczone na blogach wnętrzarskich.

Home likeilike

Autorka bloga "Homelikeilike" upodobała sobie meble z kolekcji Charlotte. Tym razem wybrała witrynę z ryglem w kolorze białym - Charlotte 552. Meble z tej kolekcji zostały w całości wykonane z drewna sosnowego. Dzięki bogatej palecie wybarwień możliwe jest doskonałe dopasowanie mebla do każdego wnętrza.

Pani Luiza wzięła również udział w naszym projekcie "Ublogowani", a relację z wizyty możecie zobaczyć tutaj oraz na blogu "homelikeilike" - Odwiedziny, czyli w obiektywie Seart. Zobaczcie relację ze spotkania w mieszkaniu blogerki.

Smietankowy dom Autorka bloga "Śmietankowy Dom" wybrała do aranżacji swojego nowego mieszkania komodę mahoniową z szerokimi koszami rattanowymi z kolekcji Halifax. Pani Sabina nie mogła doczekać się mebla i jak sama pisze "Poczułam, że mieszkam w moim domu, a nie na budowie". W mieszkaniu blogerki odbyło się również spotkanie blogerek, na którym była m. in. autorka bloga "Przytulny Dom" oraz magazyn "Moje Mieszkanie". Zobaczcie relację ze spotkania. 
Sandrynka hand made

Sandrynka - hand made do jesiennej aranżacji wybrała komodę mahoniową z szerokimi koszami rattanowymi z kolekcji Halifax. Autorka bloga - Pani Sandra, jesiennej aranżacji nie mogła "zrobić gdzie indziej, niż na tej boskiej, mahoniowej komodzie, która jest pierwszym nowym, pięknym meblem w świeżym domu..." Białą komodę z kolekcji Halifax wybrała z naszej oferty Pani Sabina - autorka bloga "Śmietankowy Dom".Zobaczcie jesienną aranżację "Sandrynka - hand made"

Jestem kasia Na blogu Jestem Kasia pojawił się pierwszy post przedstawiający prywatne mieszkanie blogerki. I tu zaskoczenie! We wnętrzu, w jego centralnej części widać naszą białą witrynę z kolekcji Vintage. Oczywiście taki post nie mógł przejść bez echa wśród czytelników, tym bardziej, że właścicielka bloga - Kasia, sama nazywa go "perłą" wśród posiadanych mebli!
MakeHomeEasier

Nasze białe meble nahoniowe Halifax zagościły na jednym z najczęściej odwiedzanych blogów , na blogu Kasi Tusk. Asia i Beata, projektanki wnętrz oraz współprowadzące bloga, do nowego projektu aranżacyjnego przedpokój, wybrały kultowe meble Halifax!

Na blogu można podziwiać garderobę, witrynę oraz krzesło Salsa.

Blog Anny Muchy

Meble z kolekcji dziecięcej Maja pojawiły się na blogu Anny Muchy - Mama Du. Modułowe meble z kolekcji rosną wraz z dzieckiem i wystarczy doposażyć je w poszczególne elementy, aby urządzić zupełnie nowy pokój naszego malucha. Komody, regały i biurka zostały tak zaprojektowane, by łatwo było z ich pomocą zaaranżować nawet niewielką powierzchnię. Kolekcja Maja daje możliwość stworzenia maluchowi pokoju z jego dziecięcych marzeń!

Blog Julia Rozumek

Blogerka Julia Rozumek przeprowadzając metamorfozę w swoim domu zdecydowała się na drewniane meble firmy Seart. Tym razem urządzając sypialnię na poddaszu wybrała sosnowe łożko z kolekcji Charlotte w pieknym morskim kolorze. Jak podkreśla autorka bloga, kolor odegrał podczas wyboru mebli zasadniczą rolę. Efekt końcowy aranżacji zachwyca. Zobaczcie sami!

MakeHomeEasier

Kolekcja Aldea zagościła na jednym z najbardziej odwiedzanych blogów - blogu Make Home Easier. Współprowadzaca bloga - Pani Beata, wykorzystała komodę oraz szafę z tej kolekcji do aranżacji wnętrza w stylu prowansalskim.

Blog o Zebrze

Blogerka O Zebrze kolejny już raz wybrała drewniane meble Seart. Tym razem przeprowadza metamorfozę letniej kuchni i wybrała drewnianą szafkę kuchenną z kolelcji Charlotte. Pomimo, iż wybór kolorów w tej kolekcji jest bardzo duży, to Pani Aleksandra zdecydowała się na szafkę w odcieniu szarości. Surowy blat szafki kuchennej blogerka postanowiła zaolejować samodzielnie.

Blog Julia Rozumek

Blogerka Julia Rozumek już po raz kolejny podczas aranżacji swojego domu zdecydowała się na drewniane meble firmy Seart. Tym razem Pani Julia wybrała dębowy stół z kolekcji Dubel. Doskonałe i jednocześnie proste wzornictwo, jak również zastosowanie litego drewna z uwidocznioną piękną strukturą podkreśla niepowtarzalny charakter stołu. Zobaczcie jak stół dębowy Dubel 5 prezentuje się w jadalni Pani Julii.