Maja - Białe meble dla dzieci

 
ramka

Dziecięce drewniane meble modułowe to idealne rozwiązanie do każdej wielkości pomieszczenia a co najważniejsze meble te mogą rosnąć wraz z waszymi maluchami. W kolekcji Maja znaleźć można meble wykonane z drewna sosnowego oraz brzozowego.

 
 

Meble z kolekcji Maja, to idealne rozwiązanie do wyposażenia każdego pokoju dla dziecka.

Nie ważne czy pokój jest mały, czy duży, mamy rozwiązanie dla ciebie i twojego dziecka. System modułowy Maja pozwala swobodnie dobierać i komponować meble tak, aby stworzyć piękny i przytulny zakątek, ale taki który ma dać radość twojemu dziecku i pozwolić na dobrą zabawę i odpoczynek. W kolekcji znajdują się łóżka parterowe, piętrowe, antresole, łóżka dwu-trzyosobowe w różnych konfiguracjach. Kolekcja Maja to również komody, szafy, dla najmłodszych łóżeczka, kojce, przewijaki, ale i również wiele dodatków takich jak pufy, fotele, stoliki czy półki.

Wybierając produkty z kolekcji Maja dostajesz kompletne rozwiązania, bezpieczeństwo i wysoką jakość i potwierdzoną wieloma certyfikatami europejskimi. Meble Maja odwzorowane są najnowszymi trendami, zarówno pod względem kolorów, kształtów, wzorów i materiałów