INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Nowoczesne stoły drewniane

Stoły drewniane nowoczesne – jakie wybrać?

W aranżacji jadalni, kuchni, czy też salonu bardzo praktycznym oraz gustownym rozwiązaniem mogą się okazać nowoczesne stoły drewniane. Osoby zainteresowane mogą zdecydować się zarówno na modele prostokątne, jak i owalne, a także okrągłe. Ciekawą opcją z perspektywy funkcjonalnej mogą się okazać stoły rozkładane, których wymiary można na bieżąco dopasowywać do zapotrzebowania. Niewielkie stoły mogą być przydatne w salonie jako uzupełnienie całokształtu wyposażenia. Z kolei duże modele to niejednokrotnie świetna propozycja do jadalni lub kuchni.

Drewniane stoły nowoczesne – dla kogo są idealne?

Drewno jest bardzo funkcjonalnym materiałem, który ma wiele do zaoferowania użytkownikowi. Jest to surowiec bardzo solidny, o dużej wytrzymałości i trwałości. Sprawia to, że wykonane z niego wyposażenie może służyć w aranżacji przez bardzo długi czas. Dla osób, które zwracają dużą uwagę na zagadnienia praktyczne w procesie kompletowania wyposażenia, drewniane stoły nowoczesne okazać się mogą świetnym pomysłem. Jednocześnie nie należy zapominać o tym, że drewno wygląda bardzo stylowo. Może ono znaleźć zastosowanie w wystroju jako eleganckie nawiązanie do tradycji.

Stół drewniany nowoczesny – do jakich pomieszczeń pasuje?

Stoły drewniane nowoczesne mogą się świetnie sprawdzić w różnorodnych pomysłach na wystrój wnętrza, do czego przyczynia się bez wątpienia uniwersalny charakter omawianego surowca. Zarówno propozycje wykonane przy wykorzystaniu drewna świerkowego, jak i dębowego, czy też sosnowego mogą naprawdę wspaniale wyglądać w pomieszczeniach. Dla tych, którzy cenią sobie przytulny klimat oraz prostotę, takie wyposażenie może być naprawdę interesującą propozycją w pomieszczeniach dedykowanych spędzaniu czasu z bliskimi. Modele z metalowymi nogami mogą niejednokrotnie znaleźć zastosowanie w aranżacji jako ciekawy i intrygujący element kontrastowy.

 
 • Rozkładany stół drewniany FARGO 1

  RATY 0%
  4 266,00 zł
 • Stół drewniany dębowy Classic 3

  RATY 0%
  6 053,00 zł
 • Rozkładany stół drewniany dębowy okrągły FARGO 3

  RATY 0%
  4 422,00 zł
 • Blat drewniany dębowy do stołu LIVE EDGE

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 1830,00 zł
 • Blat drewniany dębowy do stołu RUSTWOOD

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 1890,00 zł
 • Stół drewniany Sara 1

  PROMOCJA
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 2115,00 zł
 • Stół drewniany TAMPA 1

  RATY 0%
  5 282,00 zł
 • Blat drewniany dębowy do stołu NATURWOOD

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  Już od: 1590,00 zł
 • Rozkładany stół drewniany FARGO 2- WYPRZEDAŻ

  PROMOCJA -15%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  4 266,00 zł

  3 626,10 zł

 • Stół drewniany TAMPA 2

  RATY 0%
  6 575,00 zł
 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 2

  RATY 0%
  3 398,00 zł
 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 4

  RATY 0%
  2 942,00 zł
 • Stół drewniany PORTLAND 1

  RATY 0%
  5 600,00 zł
 • Stół drewniany okrągły CARY 1

  RATY 0%
  5 062,00 zł
 • Stół drewniany dębowy okrągły PORTLAND 3

  RATY 0%
  3 986,00 zł
 
1

Stoły drewniane nowoczesne – jakie są ich zalety?

Dla osób, które stawiają w wystroju wnętrz na elegancję i klasę, bardzo przydatnym rozwiązaniem mogą się okazać stoły drewniane nowoczesne. Drewno to surowiec, który ma wiele do zaoferowania zarówno z perspektywy funkcjonalnej, jak i estetycznej. Jego wdrożenie do aranżacji może być świetnym pomysłem, nad którym warto się zastanowić. Materiał ten jest wytrzymały i trwały, dlatego też w wielu przypadkach można go wykorzystywać w swojej przestrzeni przez naprawdę bardzo długi czas. Ponadto omawiany surowiec jest prosty w modyfikacji, a zatem osoby zainteresowane mogą dosyć łatwo personalizować wykonane z niego wyposażenie. Warto również zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno niejednokrotnie wzbudza skojarzenia z przytulnym klimatem. Gdy urządza się kuchnię, jadalnię, czy też salon budowanie przyjaznej atmosfery jest bardzo ważne. Wspomniane pomieszczenia są bowiem dedykowane rozrywce, wypoczynkowi, a także spędzaniu czasu z bliskimi. Stoły drewniane nowoczesne mogą świetnie wyglądać w aranżacji, dlatego też dobrze jest brać takie rozwiązanie pod uwagę podczas opracowywania wystroju wnętrza.

Drewniane stoły nowoczesne – jakie aranżacje są popularne?

Stoły drewniane nowoczesne mogą być świetnym rozwiązaniem do wnętrz skupiających się na harmonii, jasnych odcieniach oraz prostocie. Takie wyposażenie może się doskonale prezentować w pomieszczeniach urządzonych z dbałością o elegancję. Osoby, które lubią eksperymentować, mogą wykorzystywać stoły drewniane nowoczesne do tworzenia zestawień o kontrastowym charakterze. Takie posunięcie pozwala niejednokrotnie na osiąganie intrygujących i przyciągających uwagę efektów. Warto więc na samym początku zastanowić się nad tym, czy ma się ochotę postawić na subtelność, czy też odrobinę zaszaleć w swojej aranżacji.

Nowoczesne stoły drewniane – jakie materiały są często używane?

Starannie wykonane stoły drewniane nowoczesne z dębu, świerku, czy też sosny to bardzo ciekawe rozwiązanie, które może być wspaniałym pomysłem podczas tworzenia aranżacji przestrzeni. Interesującą opcję stanowić może również stół wyposażony w metalowe nogi. Warto pamiętać o tym, że metal to bardzo solidny i wytrzymały materiał, który może służyć jako pewnego rodzaju wprowadzenie nieco surowego klimatu. Zestawienie metalu z drewnem wygląda bardzo gustownie, dlatego też warto pomyśleć o jego zastosowaniu w urządzanych pomieszczeniach. Wykonane z dbałością o detale stoły drewniane nowoczesne często mogą zaoferować atrakcyjny stosunek ceny do jakości, co jest niewątpliwie istotne z punktu widzenia planowania swojego budżetu.

Stół drewniany nowoczesny – z czym można je połączyć?

Wykorzystując w wystroju stoły drewniane nowoczesne, niewątpliwie trzeba pamiętać o tym, że aranżacja powinna być spójna. Dotyczy to zarówno aspektów kolorystycznych, jak i stylistycznych. Wyposażenie stojące wraz ze stołem w pomieszczeniu powinno więc z nim współgrać. Trzeba dokładnie przeanalizować tutaj parametry wyposażenia. Można bowiem zdecydować się na stół owalny, okrągły lub też prostokątny. Do dyspozycji są również modele rozkładane. Z pewnością praktyczną opcję stanowić mogą tutaj stylowe krzesła tapicerowane. Dobrze jest również zadbać o przestrzeń do przechowywania swoich rzeczy – świetnie sprawdzić się mogą komody, czy też regały z drewna. W przypadku wykorzystania w aranżacji stołu z metalowymi nogami warto zatroszczyć się o to, aby w wystroju pojawiły się również inne elementy wykonane z tego surowca. Wówczas stanowią one bowiem swego rodzaju nawiązanie kompozycyjne do konstrukcji stołu, co bez wątpienia może mieć w wielu przypadkach wpływ na harmonijność wizualną całościowej estetyki urządzanego wnętrza.