Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, firma transportowa, która dostarcza meble zamówione w naszym sklepie, wprowadziła kilka istotnych zmian, mających na celu minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2. Zmiany obowiązują od 17 marca 2020 do odwołania.

Co się zmienia?

1. Aby ograniczyć kontakt osobisty, dostawa będzie realizowana “pod drzwi”. Oznacza to, że meble zostaną zostaną dostarczone pod wskazany adres, ale kurierzy nie będą wchodzili do Państwa domu/mieszkania. Wniesienie mebli pozostaje po stronie Klienta. Usługi dodatkowe, takie jak ustawienie mebli, czy montaż nie będą realizowane.

2. Kurierzy nie będą przyjmowali gotówki. Oznacza to, że opcja płatności za pobraniem jest wyłączona. Jeśli wybrali Państwo sposób zapłaty 30% zaliczki + 70% tuż przed dostawą, prosimy o uiszczenie pozostałej kwoty przelewem.

3. Firma transportowa ma prawo odmówić realizacji dostawy, jeśli Państwa adres jest objęty kwarantanną lub Państwa stan zdrowia wskazuje objawy choroby covid-19. W takiej sytuacji, dostawa zostanie zrealizowana w terminie, gdy ryzyko zarażenia ustanie.

Dostawy zamówień złożonych do 17 marca 2020 r. będą realizowane zgodnie z powyższym zakresem lub zostaną zrealizowane po ustąpieniu zagrożenia, zgodnie z Państwa wyborem.

Powyższe działania zostały podjęte w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego serdecznie prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2 w naszym kraju. Jednocześnie deklarujemy, że jak tylko zagrożenie ustąpi, wrócimy do standardowego trybu realizacji dostaw.


darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Niezależnie od wielkości zamówienia i miejsca dostawy, na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie oferujemy darmowy transport wraz z wnoszeniem na terienie Polski.

Dzięki opcji darmowej dostawy na wszystko nasi Klienci nie muszą się obawiać ukrytych kosztów, które nagle podwyższą wartość zamówienia, czy tracić czasu na dopytywaniem o cenę dostawy. Składając zamówienie w naszym sklepie każdy Klient ma jasną informację, że dostawa jest zupełnie za darmo. Dlatego też zakupy w Seart to nie tylko przyjemność, oszczędność czasu, ale również gwarancja oszczędności nawet kilkuset złotych.