INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Komody dębowe

Komody dębowe – jakie wybrać?

Zarówno w jadalni, jak i sypialni, salonie, czy też przedpokoju bardzo praktycznym rozwiązaniem okazać się mogą komody dębowe. Takie wyposażenie może wiele zaoferować zarówno pod kątem wizualnym, jak i w sferze funkcjonalnej. Można zdecydować się tutaj na nieduże modele, co może się przydać w pomieszczeniach o dość ograniczonym metrażu. W przypadku przestrzennych miejsc świetne rozwiązanie stanowić mogą dębowe komody o stosunkowo rozbudowanej konstrukcji. Do dyspozycji są różnorodne wymiary takiego wyposażenia, dlatego też trzeba zatroszczyć się o to, aby meble dobierać pod kątem dopasowania do dostępnego do zagospodarowania miejsca. Zarówno jasne, jak i ciemne propozycje mogą się prezentować we wnętrzu bardzo elegancko.

Komoda dębowa – dla kogo jest idealna?

Komody dębowe stanowić mogą świetne rozwiązanie dla tych, dla których w urządzanej przestrzeni ważne są zarówno aspekty o charakterze użytkowym, jak i zagadnienia natury estetycznej. Drewniane komody mogą być doskonałym pomysłem dla osób, które zwracają dużą uwagę na trwałość oraz wytrzymałość mebli. Dębowe komody są wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie można je wykorzystać w procesie budowania przytulnego klimatu we wnętrzu. W pomieszczeniach, które są dedykowane celom związanym z wypoczynkiem i rozrywką, takie wyposażenie stanowić może wspaniałą opcję.

Dębowe komody – do jakich pomieszczeń pasują?

W pomieszczeniach stawiających na prostotę i styl starannie wykonane komody dębowe mogą się świetnie sprawdzić. Jest to bez wątpienia ciekawa propozycja dla osób, które lubią nieskomplikowane rozwiązania aranżacyjne. Można postawić tutaj zarówno na subtelne zestawienia barw, jak i na eksperymentowanie z kontrastami. Jasne modele mogą się przydać we wnętrzach, których wystrój stawia na harmonię oraz przytulną atmosferę. Z kolei ciemne warianty mogą znaleźć zastosowanie w aranżacji jako urozmaicenie oraz elementy przyciągające uwagę.

Popularne wyszukiwania:

 
 • Drewniana Komoda SHAQ

  RATY 0%
  5 460,00 zł
 • Drewniana Konsola SWAG

  RATY 0%
  3 000,00 zł
 • Drewniana Komoda T-MAC

  RATY 0%
  6 230,00 zł
 • Komoda loft industrialna STRONG

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  4 725,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa CARY 3

  RATY 0%
  7 012,00 zł
 • Drewniana Komoda LUKE

  RATY 0%
  5 700,00 zł
 • Drewniana Komoda SHAQ 2

  RATY 0%
  4 960,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 8

  RATY 0%
  6 327,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 9

  RATY 0%
  8 553,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 2

  RATY 0%
  4 069,00 zł
 • Drewniana Komoda VINCE

  RATY 0%
  5 100,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 4

  RATY 0%
  5 720,00 zł
 • Komoda / kredens drewniana dębowa CARY 5

  RATY 0%
  7 004,00 zł
 • Komoda loftowa FACTORY DĄB 1

  PROMOCJA -15%
  W MAGAZYNIE
  RATY 0%

  3 813,00 zł

  3 241,05 zł

 • Komoda drewniana dębowa CARY 4

  RATY 0%
  6 897,00 zł
 • Komoda drewniana Kent 3

  RATY 0%
  4 583,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 7

  RATY 0%
  5 666,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 2

  RATY 0%
  2 833,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa PORTLAND

  RATY 0%
  6 105,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 6

  RATY 0%
  8 580,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa PORTLAND 1

  RATY 0%
  6 585,00 zł
 • Komoda / Bieliźniarka drewniana dębowa TAMPA

  RATY 0%
  5 261,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 10

  RATY 0%
  6 354,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 1

  RATY 0%
  2 860,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 1

  RATY 0%
  5 870,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 5

  RATY 0%
  6 381,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa KENT 1

  RATY 0%
  3 749,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa TAMPA 2

  RATY 0%
  3 745,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa FARGO 3

  RATY 0%
  5 693,00 zł
 
1

Komody dębowe – jakie mają zalety?

W wystroju pomieszczeń takich jak sypialnia, jadalnia, czy też salon komody dębowe stanowić mogą bardzo ciekawe rozwiązanie zarówno z wizualnego punktu widzenia, jak i od strony praktycznej. Takie wyposażenie przeznaczone jest do przechowywania posiadanych rzeczy, a jednocześnie może się wspaniale prezentować w przestrzeni. Dzięki temu można w stylowy i uporządkowany sposób trzymać swoje przedmioty. Na powierzchni komody możliwe jest stworzenie efektownej ekspozycji składającej się z rozmaitych drobiazgów, co może być świetnym sposobem na dekorację i urozmaicenie wnętrza. Z pewnością warto zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno to surowiec, który ma użytkownikowi do zaoferowania wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu można niejednokrotnie korzystać z tego materiału przez wiele lat. Dodatkowo drewno jest proste w modyfikacji. Dla tych, którzy lubią personalizować wyposażenie lub też stosunkowo często wprowadzać zmiany do wystroju posiadanych pomieszczeń, kwestia ta może być naprawdę bardzo istotna. Sypialnia oraz salon do miejsca, w których się wypoczywa, podczas gdy jadalnia przeznaczona jest do spożywania posiłków i spędzania czasu z bliskimi osobami. Dla osób, które chcą budować tam przyjazną atmosferę, komody dębowe mogą okazać się świetnym pomysłem. Drewno może bowiem kojarzyć się z przytulnym klimatem, więc może być pomocne w całościowym procesie. Jednocześnie materiał ten można wykorzystać jako stylowe nawiązanie do dawnych lat.

Komody drewniane dębowe – jakie aranżacje są popularne?

Dzięki temu, że komody dębowe są dostępne w rozmaitych wariantach, możliwości aranżacyjne są tutaj naprawdę bardzo szerokie. Takie wyposażenie może okazać się świetnym rozwiązaniem do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym lub też industrialnym. Komody dębowe można wykorzystać jako formę eleganckiego uzupełnienia aranżacji lub też zastosować je jako strategię na urozmaicenie wnętrza. Zarówno jasne, jak i ciemne odcienie mogą się prezentować w pomieszczeniach bardzo stylowo. Osoby zainteresowane mogą również eksperymentować, tworząc przy pomocy takiego wyposażenia zestawienia o intrygującym charakterze. Do dyspozycji jest wiele swobody w tym obszarze.

Dębowe komody – jakie materiały są często używane?

Komody dębowe, których konstrukcja jest skupiona na drewnie, to proste rozwiązanie, które może okazać się bardzo przydatne w stonowanych przestrzeniach. Może to być świetna propozycja dla osób pragnących urządzić posiadane pomieszczenia w delikatny sposób. Ci, którzy lubią efektowne zestawienia, mogą zdecydować się na komody dębowe z metalowymi elementami. Takie rozwiązania mogą się doskonale sprawdzić w stylistyce industrialnej, w której w licznych przypadkach pojawia się takie właśnie kontrastowe zestawienie. Metal jest bardzo solidnym materiałem, co ma niebagatelne znaczenie od strony praktycznej. Z pewnością warto zdawać sobie sprawę z faktu, że wysokojakościowe i starannie wykonane komody dębowe są niejednokrotnie dostępne w atrakcyjnych cenach.

Komoda dębowa – z czym można ją połączyć?

Komody dębowe są ukierunkowane na przechowywanie, dlatego też mogą świetnie wyglądać w zestawieniu z drewnianymi witrynami, regałami, a także szafami, które również służą takiemu celowi. Może to być z pewnością ciekawa opcja z perspektywy funkcjonalnej zarówno do sypialni, jak i do salonu. W przypadku jadalni niewątpliwie interesującym rozwiązaniem mogą okazać się drewniane stoły oraz krzesła tapicerowane. Przydatne mogą być również stoliki kawowe w przestrzeni salonowej. Ostatecznie jednak wszystko zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb, dlatego też trzeba być świadomym osobistych preferencji. Ważne jest to, aby uważnie przeanalizować swój plan działania.