Bezpieczeństwo / ochrona Klienta


Zakupy zawsze bezpieczne

Bezpieczeństo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem. Dlatego też poddajemy się bardzo szczegółowym weryfikacjom, które pozwalają na przyznanie stosownych certyfikatów, oraz gwarantują, że w sklepie seart.pl każdy Klient jest objęty indywidualną ochroną.

Certyfikat Trusted Shops

Trusted ShopNasza firma została wyróżniona znakiem jakości Trusted Shops, który jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie.Korzyści płynące z zakupów w sklepie wyróżnionym tym certyfikatem:

  1. zakupy w sklepie, który jest sprawdzony oraz kontrolowany przez ekspertów Trusted Shops,
  2. szeroki zakres ochrony kupującego w przypadku braku dostawy bądź też zwrotu zakupionego towaru,
  3. zwrot udziału własnego w sytaucji nieuprawnionego użycia karty kredytowej,
  4. bardzo szybkie rozwiązywanie sporów.

Certyfikacja Trusted Shops wymagała przeprowadzenia kompleksowych testów bezpieczeństwa, które obejmowały swoim zakresem ponad 70 kryteriów jakości. Dotyczyły one w głównej mierze zdolności kredytowej, przejrzystości cen, jak również obowiązków informacyjnych wobec Klientów oraz obsługi Klienta i ochrony danych osobowych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W przypadku pojawienia się problemu z zamówieniem, Trusted Shops gwarantuje zwrot pieniędzy dla każdego Klienta. Gwarancja ta ma również zastosowanie w przypadku braku dostawy albo braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy zawartej na odległóść.

Pomoc/Kontakt

Każdy Klient może zwrócić się o pomoc do wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops za pomocą e-mail serwis@trustedshops.pl lub telefonicznie 22 462 6400. Więcej szczegółowych informacji można również uzyskać na stronie Trusted Shops http://www.trustedshops.pl

Certyfikat Comodo Secure

Comodo secureJasne zasady bezpieczeństwa i poufności są dla nas priorytetem. Witryna seart.pl spełniła wszystkie restrykcyjne wymogi, aby zostać uchonorowana certyfikatem Comodo Secure, który jest gwarantem nie tylko wiarygodności firmy, ale także sprawia, że poufne dane użytkowników nie trafiają w niepowołane ręce.

Chronimy dane osobowe

Zgodnie z Rozporządzeniem Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych nasze Przedsiębiorstwo wdrożyło procedury ochrony danych osobowych, tym samym dane naszych Klientów są zabezpieczone. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Szanujemy prywatność swoich Klientów

Zbieramy i przetwarzamy tylko takie dane, które są konieczne do wykonania naszej pracy tj. w szczególności: imię, nazwisko, adres zamieszkania, NIP, e-mail, numer telefonu oraz Twój podpis, po to aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach, by umożliwić Ci robienie zakupów w sklepie SEART.pl przez Internet lub telefon, jak również w celu realizacji zawartej umowy lub tworzenia statystyk oglądalności strony. Podanie danych, o które Cię prosimy jest dobrowolne, o ile nie wskazaliśmy inaczej. Dane te przetwarzane są przez nas w celu, o którym zostałeś poinformowany i tylko przez czas konieczny do prawidłowej obsługi Twojego zamówienia i zabezpieczenia ważnego interesu obydwu Stron.

Jeśli jednak masz jakieś wątpliwości lub chciałbyś zadać nam pytanie związane
z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail: iod@seart.pl. Odpowiemy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Wiele lat na rynku

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Tak długi okres funkcjonowania firmy pozwolił na zdobycie doświadczenia, uzyskanie licznych certyfikatów, nagród i wyróżnień oraz setek opinii o naszej firmie i produktach. Tak bogata historia, oraz możliwość weryfikacji naszej firmy pozwala na dokonywanie zakupów w poczuciu bezpieczeństawa i zaufania do sprzedawcy.

1