Zakupy zawsze bezpieczne

Bezpieczeństo naszych Klienów jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy, kto zdecyduje się na zakup w naszym sklepie, miał pełne poczucie bezpieczeństwa i traktował naszą firmę z zaufaniem. Dlatego też poddajemy się bardzo szczegółowym weryfikacjom, które pozwalają na przyznanie stosownych certyfikatów, oraz gwarantują, że w sklepie seart.pl każdy Klient jest objęty indywidualną ochroną.

Certyfikat Trusted Shops

Trusted ShopNasza firma została wyróżniona znakiem jakości Trusted Shops, który jest symbolem bezpiecznych zakupów w Internecie.Korzyści płynące z zakupów w sklepie wyróżnionym tym certyfikatem:

  1. zakupy w sklepie, który jest sprawdzony oraz kontrolowany przez ekspertów Trusted Shops,
  2. szeroki zakres ochrony kupującego w przypadku braku dostawy bądź też zwrotu zakupionego towaru,
  3. zwrot udziału własnego w sytaucji nieuprawnionego użycia karty kredytowej,
  4. bardzo szybkie rozwiązywanie sporów.

Certyfikacja Trusted Shops wymagała przeprowadzenia kompleksowych testów bezpieczeństwa, które obejmowały swoim zakresem ponad 70 kryteriów jakości. Dotyczyły one w głównej mierze zdolności kredytowej, przejrzystości cen, jak również obowiązków informacyjnych wobec Klientów oraz obsługi Klienta i ochrony danych osobowych.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W przypadku pojawienia się problemu z zamówieniem, Trusted Shops gwarantuje zwrot pieniędzy dla każdego Klienta. Gwarancja ta ma również zastosowanie w przypadku braku dostawy albo braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy zawartej na odległóść.

Pomoc/Kontakt

Każdy Klient może zwrócić się o pomoc do wielojęzycznego personelu Działu Obsługi Klienta Trusted Shops za pomocą e-mail serwis@trustedshops.pl lub telefonicznie 22 462 6400. Więcej szczegółowych informacji można również uzyskać na stronie Trusted Shops http://www.trustedshops.pl

Certyfikat Comodo Secure

Comodo secureJasne zasady bezpieczeństwa i poufności są dla nas priorytetem. Witryna seart.pl spełniła wszystkie restrykcyjne wymogi, aby zostać uchonorowana certyfikatem Comodo Secure, który jest gwarantem nie tylko wiarygodności firmy, ale także sprawia, że poufne dane użytkowników nie trafiają w niepowołane ręce.

Giodo – Chronimy dane osobowe

GiodoZgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych nasza firma wdrożyła procedury ochrony danych osobowych, tym samym dane naszych Klientów są zabezpieczone. Nasze zbiory są zarejestrowane w rejestrze prowadzonym przez GIODO.

Szanujemy prywatność swoich Klientów.

W formularzu rejestracyjnym na naszej stronie należy podać swoje dane kontaktowe (m.in. imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail). Przekazane nam informacje wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez sklep SEART do celów związanych z realizacją zamówienia. Dane te są szczególnie chronione i mają dostęp do nich jedynie ściśle określeni pracownicy naszej firmy.

Państwa dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z 18.07.2002 (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Informacje te mogą być udostępniane jedynie uprawnionym organom państwowym. Zarejestrowany klient może w każdym momencie dokonać modyfikacji, uzupełnienia bądź usunięcia danych będących w posiadaniu sklepu SEART W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań dotyczących zachowania prywatności prosimy o skontaktowanie się z naszym Biurem Obsługi Klienta ( tel. 041 3708006)

11 lat na rynku

Jesteśmy na rynku od ponad 11 lat. Tak długi okres funkcjonowania firmy pozwolił na zdobycie doświadczenia, uzyskanie licznych certyfikatów, nagród i wyróżnień oraz setek opinii o naszej firmie i produktach. Tak bogata historia, oraz możliwość weryfikacji naszej firmy pozwala na dokonywanie zakupów w poczuciu bezpieczeństawa i zaufania do sprzedawcy.