Termin realizacji

Staramy się, aby zamówione przez Was meble docierały do Was jak najszybciej. Jak zauważyliście, w naszej ofercie są zarówno produkty dostępne od ręki, jak i takie, na które trzeba poczekać kilka tygodni. Dlaczego tak jest? Od czego to zależy? Już wyjaśniamy.

Meble dostępne od ręki

Bestsellery, czyli Wasze ulubione meble mamy na naszym głównym magazynie. Po złożeniu zamówienia możecie się z nami skontaktować i odebrać je bezpośrednio z magazynu. Wówczas nie musicie czekać na kuriera i możecie cieszyć się swoimi meblami niemal od razu. Druga opcja to skorzystanie z naszego transportu. Dzięki temu meble dostarczy do Was wyspecjalizowana firma kurierska, której pracownicy nie tylko dowiozą, ale również rozpakują i ustawią meble. W tym przypadku potrzebujemy kilku, czasem kilkunastu dni, aby meble trafiły do Waszych domów.

Meble na zamówienie

Czyli te, które musimy dla Wam wyprodukować od samego początku. W związku tym, że nasza oferta jest dość szeroka, a i zainteresowanie nią niemałe, proces produkcyjny trwa kilka tygodni. Wiele z naszych mebli ma różne opcje do wyboru – kolor, uchwyty, dodatkowe wyposażenie – to również wpływa na ilość czasu potrzebnego na wykonanie mebla. Pamiętajcie również, że jakość mebli jest dla nas bardzo ważna. Aby ją zachować na najwyższym poziomie, do produkcji każdego mebla przykładamy się najbardziej jak to możliwe. Dodatkowo przed każdą wysyłką mebli do Klienta przeprowadzamy kontrolę jakości. Część oferty na zamówienie wykonują nasi partnerzy, którzy potrzebują czasu na wykonanie mebli oraz ich dostarczenie na nasz magazyn.

Wszystkie te czynniki składają się na czas realizacji zamówienia, który wynosi około 8 tygodni. Ale z relacji naszych Klientów wynika, że warto czekać.

Opóźnienia w realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane zgodnie z zadeklarowanym w potwierdzeniu zamówienia terminem. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci jak najszybciej mogli cieszyć się nowymi meblami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ograniczać takie sytuacje. Zdarza się jednak, że z niezależnych od nas przyczyn realizacje zamówień mogą być opóźnione. Wynika to z ewentualnych utrudnień na produkcji, wyczerpania zapasów magazynowych danego produktu i konieczności oczekiwania na kolejną partię produkcyjną, czy opóźnień będących następstwem przerw świątecznych czy urlopowych. W takich sytuacjach na realizację zamówień możemy potrzebować nawet 10-12 tygodni. Mamy jednak nadzieję, że jakość mebli, oraz upominek od naszej firmy zrekompensuje długie oczekiwanie.