Ze względu na bardzo szeroką ofertę, kilkadziesiąt kolekcji, oraz tysiące produktów nie możemy wskazać jednego, konkretnego terminu realizacji. Określając go, musimy brać pod uwagę specyfikę danego producenta czy kolekcji, dostępność stanów magazynowych, oraz czas w jakim dokonano zakupu. Na stronach informacyjnych każdego produktu podany jest standardowy termin realizacji, natomiast w potwierdzeniu zamówienia podajemy bardziej precyzyjny termin uwzględniający czynniki mogące mieć wpływ na realizację.

W magazynie

Większość kolekcji, które wykonujemy na własnej produkcji posiadamy na stanach magazynowych. Produkty dostępne na magazynie są oznaczone wstażką „w magazynie”.

W wypadku tych produktów termin realizacji jest uzależniony od miejsca dostawy oraz terminu trasy w ten rejon Polski. W związku z tą specyfiką, na dostawę produktów dostępnych w magazynie potrzebujemy od 1-30 dni roboczych. Robimy wszystko, aby zamówienie zostało dostarczone w jak najkrótszym czasie, dlatego realizujemy dostawę przy pierwszej możliwej trasie w tym kierunku. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego, w takim wypadku prosimy o wcześniejszą informację, tak abyśmy mieli czas na weryfikację produktu, oraz właściwe zabezpieczenie do transportu.

Wyprzedaż

Wszystkie produkty z działu wyprzedaży są dostępne w magazynie. Na dostawę tych produktów potrzebujemy około 1-30 dni roboczych w zależności od miejsca dostawy i terminu trasy w ten rejon Polski. Po wcześniejszym kontakcie istnieje również możliwość odbioru osobistego z magazynu.

Około 8 tygodni

Większość produktów dostępnych w naszym sklepie jest dostarczana w terminie około 8 -10 tygodni. Na termin realizacji składa się wiele czynników, między innymi konieczność skompletowanie i sprowadzenia wybranych przez Klienta produktów do Polski, produkcja oraz logistyka. Wszystkie produkty, które są wykonywane na indywidualne zamówienie, przy których Klient może wybrać kolor czy wykończenie poszczególnych elementów wymagają dłuższego terminu realizacji, bowiem każdy z tych produktów jest wykonywany dopiero po wpływie konkretnego zamówienia. Na termin realizacji składa się również weryfikacja jakości produktu, zabezpieczenie go do transportu, a także planowanie i organizowanie dostaw naszym firmowym transportem. Na wszystkie te działania potrzeba czasu, dlatego też oczekiwanie na realizację jest konieczne.

Opóźnienia w realizacji

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane zgodnie z zadeklarowanym w potwierdzeniu zamówienia terminem. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci jak najszybciej mogli cieszyć się nowymi meblami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ograniczać takie sytuacje. Zdarza się jednak, że z niezależnych od nas przyczyn realizacje zamówień mogą być opóźnione. Wynika to z ewentualnych utrudnień na produkcji, wyczerpania zapasów magazynowych danego produktu i konieczności oczekiwania na kolejną partię produkcyjną, czy opóźnień będących następstwem przerw światecznych czy urlopowych. W takich sytuacjach na realizację zamówień możemy potrzebować nawet 10-12 tygodni. Mamy jednak nadzieję, że jakość mebli, oraz upominek od naszej firmy zrekompensuje długie oczekiwanie.