INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Łóżka dębowe

Łóżka dębowe to pełna elegancji, połączona z klasycznymi rozwiązaniami. Ponadczasowe rozwiązania, które gwarantują, że sypialnia będzie prezentowała się zawsze idealnie, bez względu na upływający czas. Drewno dębowe uchodzi za niezwykle trwałe drewno do produkcji mebli, dlatego decydują się na nie Klienci z najwyższymi wymaganiami. W naszej ofercie dębowe łóżka z litego drewna to klasyczne rozwiązania, z elementami nowoczesnego designu. Pozwala to na stworzenie przestrzeni, w której każdy poranek można będzie powitać pełnią energii do działania. Szukając mebli do sypialni, wiele osób zapomina o tym, że powinny być nie tylko ładne, ale przede wszystkim maksymalnie praktyczne. Łóżko z litego drewna dębowego to opcja, która usatysfakcjonuje każdego, sprawiając, że sen będzie przychodził maksymalnie szybko. Pomieszczenie, w którym się sypia, powinno zachęcać do odpoczynku, dlatego łóżko dębowe zagwarantuje spokojny sen za każdym razem. Wysoka jakość drewna, najlepsze wykonanie i precyzyjne wykończenie sprawiają, że oferowane meble zachwycą właściwie każdego. Przede wszystkim łóżko drewniane dębowe to gwarancja spokojnego snu, pełni energii o poranku, ale także sypialni, która będzie się prezentowała znakomicie bez względu na upływający czas. 

 
 • Drewniane Łóżko Russ 140

  RATY 0%
  5 340,00 zł
 • Drewniane Łóżko Mutombo 140

  RATY 0%
  8 050,00 zł
 • Drewniane Łóżko Kobe 160

  RATY 0%
  5 250,00 zł
 • Drewniane Łóżko Kobe 180

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  5 400,00 zł
 • Drewniane Łóżko Kobe 140

  RATY 0%
  5 110,00 zł
 • Drewniane Łóżko Kobe 200

  RATY 0%
  5 550,00 zł
 • Drewniane Łóżko KUZMA 160

  RATY 0%
  4 990,00 zł
 • Drewniane Łóżko Ray 120

  RATY 0%
  5 210,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 3 180x200

  RATY 0%
  5 466,00 zł
 • Drewniane Łóżko Russ 180

  RATY 0%
  5 620,00 zł
 • Drewniane Łóżko Russ 120

  RATY 0%
  5 210,00 zł
 • Drewniane Łóżko Ray 140

  RATY 0%
  5 490,00 zł
 • Drewniane Łóżko Russ 160

  RATY 0%
  5 500,00 zł
 • Drewniane Łóżko Ray 160

  RATY 0%
  5 640,00 zł
 • Drewniane Łóżko PAUL 160

  RATY 0%
  5 270,00 zł
 • Drewniane Łóżko Mutombo 160

  RATY 0%
  8 500,00 zł
 • Drewniane Łóżko Mutombo 200

  RATY 0%
  9 420,00 zł
 • Drewniane Łóżko KUZMA 200

  RATY 0%
  5 110,00 zł
 • Drewniane Łóżko KUZMA 140

  RATY 0%
  4 860,00 zł
 • Łóżko drewniane KENT 4 160x200

  RATY 0%
  6 311,00 zł
 • Drewniane Łóżko Ray 200

  RATY 0%
  5 990,00 zł
 
6

FAQ

Łóżka drewniane dębowe – jakie posiadają zalety?

Istnieje całkiem sporo zalet, jakie mają do zaoferowania łóżka drewniane dębowe. Ich wykorzystanie w przestrzeni sypialnianej okazać się może świetnym pomysłem, dlatego też warto się nad tym zastanowić, opracowując swoją strategię działania. Łóżka dębowe są stylowe i eleganckie. Dzięki temu mogą wspaniale wyglądać we wnętrzu. Ze względu na to, że drewno może niejednokrotnie wzbudzać skojarzenia z przytulną atmosferą, wykorzystanie wyposażenia wykonanego z tego surowca może być przydatną opcją dla tych, którzy chcą budować taki właśnie klimat w sypialni. Jest to pomieszczenie, które wykorzystuje się w celach wypoczynku, dlatego też kwestia ta nie pozostaje tutaj bez znaczenia. Warto również pamiętać o tym, że w licznych przypadkach łóżka drewniane dębowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Jest to praktyczne wyposażenie, które może się świetnie sprawdzić w urządzanej przestrzeni.

Łóżka dębowe drewniane – jakie aranżacje są popularne?

Osoby zainteresowane mogą wykorzystywać łóżka drewniane dębowe w rozmaitych pomysłach na wystrój posiadanego wnętrza. Jest to spowodowane faktem, że drewno jest uniwersalne. Może ono znaleźć zastosowanie w przestrzeni na wiele różnych sposobów. Wyposażenie stonowane może się niejednokrotnie świetnie sprawdzić we wnętrzach nowoczesnych. Stylistyka ta skupia się bowiem na prostocie, a jednocześnie na przytulnej atmosferze. Do dyspozycji są również modele drewniane z metalowymi elementami. Mogą się one przydać w pomieszczeniach industrialnych. Kierunek ten bowiem często stawia na kontrast, jaki tworzą między sobą drewno z metalem. Podczas gdy metal może służyć jako element wprowadzający swego rodzaju surowość do przestrzeni, drewno niejednokrotnie wzbudza skojarzenia z sielskim i swojskim klimatem. W sferze aranżacji wnętrz możliwości są naprawdę szerokie. Ważne jest to, aby przeanalizować własny pomysł na posiadaną przestrzeń i ustalić swoje konkretne oczekiwania w tym obszarze.

Drewniane łóżka dębowe – jakie materiały są często używane?

Jak już zostało to wspomniane wcześniej, znaleźć można modele łóżek dębowych, których konstrukcja wykorzystuje również elementy metalowe. Dostępne są również propozycje skupiające się na drewnie. Oba te surowce mogą się świetnie sprawdzić w aranżacji zarówno z punktu widzenia wizualnego, jak i praktycznego. Metal i drewno to materiały bardzo solidne. Można je w wielu przypadkach długoterminowo użytkować ze względu na ich trwałość oraz wytrzymałość. Łóżka drewniane dębowe mogą niejednokrotnie zaoferować bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Dodatkowo warto wiedzieć o tym, że drewno jest dosyć proste w modyfikacji. Dla tych, którzy lubią personalizować wyposażenie, może to być bardzo ważna kwestia. Decydując się na łóżka drewniane dębowe z metalowymi elementami, można niejednokrotnie wprowadzić do przestrzeni swego rodzaju urozmaicenie. Zestawienie wskazanych surowców jest bowiem efektowne i może przyciągać uwagę.

Dębowe łóżka drewniane – z czym można je połączyć?

Łóżka drewniane dębowe mogą się świetnie sprawdzić w otoczeniu stolików kawowych, a także drewnianych szaf, czy też szafek nocnych. Ważne jest tutaj to, aby umiejętnie gospodarować dostępnym miejscem. Zarówno wymiary dobieranego wyposażenia, jak i metraż sypialni są bardzo istotne. Ponadto trzeba zatroszczyć się o spójność wizualną aranżacji. Warto mieć na uwadze dopasowanie odcieni, a także ogólne współgranie ze sobą poszczególnych elementów. W sypialni bez wątpienia duże znaczenie ma zarządzanie przestrzenią z perspektywy przechowywania. Niejednokrotnie może pojawić się bowiem potrzeba trzymania w pobliżu łóżka różnego rodzaju podręcznych akcesoriów, czy drobiazgów.