Dostawa dobrze zaplanowana!

Sposoby dostawy:

Jedną z najważniejszych kwestii podczas dostawy mebli do Klienta jest odpowiednie planowanie oraz logistyka. Aby każdy mebel mógł dotrzeć bezpiecznie ważne jest przede wszystkim jego zapakowanie oraz właściwy środek transportu. Każdy z naszych Klientów, zamawiając produkt w naszym sklepie, może skorzystać z możliwości profesjonalnego transportu lub też odebrać zamówiony towar osobiście z naszego magazynu.

Dostawa firmowym transportem SEART

Większość zamówień dostarczamy firmowym transportem Seart, prosto z magazynu do naszych Klientów. Taka forma dostawy eliminuje liczne przeładunki, które są niezbędne przy wysyłkach firmami kurierskimi i przede wszystkim daje gwarancję bezpieczeństwa. Wiemy, jak należy obchodzić się z meblami, dlatego organizujemy trasy nawet w najdalsze zakątki Polski, tak by każde zamówienie było dostarczone bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie. Wybierając firmowy trasport Klienci mogą być pewni, że na wszystkich etapach dostawy zamówione meble będą w rękach specjalistów, którzy znają się na meblach i wiedzą, jak należy się z nimi obchodzić.

Dostawa firmą kurierską

Tylko w wyjątkowych sytuacjach zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku, w godzinach około 8.00-17.00. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi około 24 - 48 godzin. W dniu nadania przesyłki informujemy o tym fakcie Klienta oraz podajemy numer listu przewozowego i kontakt do firmy kurierskiej.

Osobisty odbiór

Każdy z naszych Klientów ma również możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w siedzibie firmy. Wymaga to jednak wcześniejszych ustaleń z działem logistyki, tak aby zamówienie zostało właściwe przygotowane do odbioru.