sposoby dostawy

Sposoby dostawy:

Jedną z najważniejszych kwestii podczas dostawy mebli do Klienta jest odpowiednie planowanie oraz logistyka. Aby każdy mebel mógł dotrzeć bezpiecznie ważne jest przede wszystkim jego zapakowanie oraz właściwy środek transportu. Każdy z naszych Klientów, zamawiając produkt w naszym sklepie, może skorzystać z możliwości profesjonalnego transportu lub też odebrać zamówiony towar osobiście z naszego magazynu.

 

 

 

sposoby dostawy

Dostawa profesjonalną firmą, wyspecjalizowaną w transporcie mebli

Transport mebli wymaga wiedzy, doświadczenia, a także specjalistycznych zabezpieczeń. Oferowane przez nasz sklep produkty to w większości szafy, łóżka, komody i kredensy, a także wiele innych mebli, które po zapakowaniu stanowią ciężkie i duże paczki. Wiemy dobrze jak ważne jest bezpieczeństwo wysyłanych przez nas produktów, dlatego podejmujemy współprace jedynie z firmami wyspecjalizowanymi w transporcie mebli, które wiedzą jak należy się z nimi obchodzić. Kierując się tą zasadą dobieramy do współpracy tylko takie firmy, które mogą zagwarantować usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie, a także oferują również szeroki wachlarz usług dodatkowych takich jak np. wnoszenie.

 

sposoby dostawy

Dostawa firmą kurierską

Tylko w wyjątkowych sytuacjach zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku, w godzinach około 8.00-17.00. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi około 24 - 48 godzin. W dniu nadania przesyłki informujemy o tym fakcie Klienta oraz podajemy numer listu przewozowego i kontakt do firmy kurierskiej.

 

 

 

sposoby dostawy

 Osobisty odbiór

Każdy z naszych Klientów ma również możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w siedzibie firmy. Wymaga to jednak wcześniejszych ustaleń z działem logistyki, tak aby zamówienie zostało właściwe przygotowane do odbioru.