Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce, firma transportowa, która dostarcza meble zamówione w naszym sklepie, wprowadziła kilka istotnych zmian, mających na celu minimalizowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2. Zmiany obowiązują od 17 marca 2020 do odwołania.

Co się zmienia?

1. Aby ograniczyć kontakt osobisty, dostawa będzie realizowana “pod drzwi”. Oznacza to, że meble zostaną zostaną dostarczone pod wskazany adres, ale kurierzy nie będą wchodzili do Państwa domu/mieszkania. Wniesienie mebli pozostaje po stronie Klienta. Usługi dodatkowe, takie jak ustawienie mebli, czy montaż nie będą realizowane.

2. Kurierzy nie będą przyjmowali gotówki. Oznacza to, że opcja płatności za pobraniem jest wyłączona. Jeśli wybrali Państwo sposób zapłaty 30% zaliczki + 70% tuż przed dostawą, prosimy o uiszczenie pozostałej kwoty przelewem.

3. Firma transportowa ma prawo odmówić realizacji dostawy, jeśli Państwa adres jest objęty kwarantanną lub Państwa stan zdrowia wskazuje objawy choroby covid-19. W takiej sytuacji, dostawa zostanie zrealizowana w terminie, gdy ryzyko zarażenia ustanie.

Dostawy zamówień złożonych do 17 marca 2020 r. będą realizowane zgodnie z powyższym zakresem lub zostaną zrealizowane po ustąpieniu zagrożenia, zgodnie z Państwa wyborem.

Powyższe działania zostały podjęte w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego serdecznie prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-COV-2 w naszym kraju. Jednocześnie deklarujemy, że jak tylko zagrożenie ustąpi, wrócimy do standardowego trybu realizacji dostaw.


sposoby dostawy

Sposoby dostawy:

Jedną z najważniejszych kwestii podczas dostawy mebli do Klienta jest odpowiednie planowanie oraz logistyka. Aby każdy mebel mógł dotrzeć bezpiecznie ważne jest przede wszystkim jego zapakowanie oraz właściwy środek transportu. Każdy z naszych Klientów, zamawiając produkt w naszym sklepie, może skorzystać z możliwości profesjonalnego transportu lub też odebrać zamówiony towar osobiście z naszego magazynu.

 

 

 

sposoby dostawy

Dostawa profesjonalną firmą, wyspecjalizowaną w transporcie mebli

Transport mebli wymaga wiedzy, doświadczenia, a także specjalistycznych zabezpieczeń. Oferowane przez nasz sklep produkty to w większości szafy, łóżka, komody i kredensy, a także wiele innych mebli, które po zapakowaniu stanowią ciężkie i duże paczki. Wiemy dobrze jak ważne jest bezpieczeństwo wysyłanych przez nas produktów, dlatego podejmujemy współprace jedynie z firmami wyspecjalizowanymi w transporcie mebli, które wiedzą jak należy się z nimi obchodzić. Kierując się tą zasadą dobieramy do współpracy tylko takie firmy, które mogą zagwarantować usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie, a także oferują również szeroki wachlarz usług dodatkowych w postaci wnoszenia czy montażu mebli.

 

sposoby dostawy

Dostawa firmą kurierską

Tylko w wyjątkowych sytuacjach zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firm kurierskich. Przesyłki są dostarczane na terenie całego kraju, od poniedziałku do piątku, w godzinach około 8.00-17.00. Czas realizacji przesyłki krajowej od momentu nadania do momentu dostawy wynosi około 24 - 48 godzin. W dniu nadania przesyłki informujemy o tym fakcie Klienta oraz podajemy numer listu przewozowego i kontakt do firmy kurierskiej.

 

 

 

sposoby dostawy

 Osobisty odbiór

Każdy z naszych Klientów ma również możliwość odbioru osobistego z naszego magazynu w siedzibie firmy. Wymaga to jednak wcześniejszych ustaleń z działem logistyki, tak aby zamówienie zostało właściwe przygotowane do odbioru.