Seart wspiera duże rodziny!

Firma Seart jest partnerem rządowego programu realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, wspierającego rodziny wielodzietne.

Karta Dużej Rodziny, przysługuje rodzinom 3+ niezależnie od dochodu, wydawana jest bezpłatnie. Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny należy złożyć wniosek w gminie odpowiadającej miejscu zamieszkania. Wniosek w imieniu rodziny, może złożyć każdy pełnoletni jej członek.

Miejsca, w których przysługują zniżki, oznaczone są specjalnym logiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. 

Do programu KDR dołączyło już ponad tysiąc firm, które oferują ulgi w ponad  10,5 tys. miejsc w całej Polsce.Karta Dużej Rodziny została wprowadzona 16 czerwca 2014 roku. Odebrało ją już ponad 1,38 mln osób.

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek , wyposażenia wnętrz oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usługi telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Jakie zniżki oferuje Seart?

Z Kartą Dużej Rodziny oferujemy rabat w wysokości 5% na zakupy wybrane produkty. Asortyment, który objęty jest obniżką ma wyróżnienie w postaci ikony KDR na karcie produktu. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i rabatami oferowanymi w naszym sklepie internetowym. Rabat przysługuje osobom fizycznym.

Jak skorzystać z Karty?

Aby móc skorzystać z rabatu, należy, podczas składania zamówienia, w polu „dodaj komentarz do zamówienia” wpisać indywidualny numer Karty Dużej Rodziny. Prosimy również o przesłanie skanu karty na adres sklep@seart.pl, po zweryfikowaniu poprawności numeru z danymi Klienta oraz jego ważnością, zostanie naliczony rabat.