INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Odstąpienie od umowy


Kto i w jakim terminie może odstąpić od umowy sprzedaży?

 1. 1. Od umowy sprzedaży mogą odstąpić:

 1. a) konsument

 1. b) osoba fizyczna zawierająca umowę bezpośrednio związaną z jej działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla niej charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

 1. 2. Osoby wskazane w pkt. 1 mogą odstąpić od zawartej umowy w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, bez podania przyczyny, według ogólnych zasad wynikających
  z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. 

Zgłoszenie odstąpienia od umowy

 • W przypadku chęci dokonania zwrotu, prosimy o przesłanie wypełnionego wzoru odstąpienia od umowy na adres reklamacje@seart.pl, tel. Kontaktowy: +48  601 316 615.
  Pobierz WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

 • Zwracany towar należy wysłać na adres magazynu Seart, Kotlice 103, 26-020 Chmielnik
  z dopiskiem ZWROT. Do przesyłki prosimy dołączyć paragon potwierdzający nabycie towaru oraz wypełniony formularz zwrotu.

 • Bezpośrednie koszty związane z odesłaniem towaru leżą po stronie Klienta.

 • Przesyłki wysłane za pobraniem nie są odbierane.

 • Produkt podlegający prawu odstąpienia od umowy powinien być towarem pełnowartościowym i zostać zwrócony w stanie nienaruszonym, nie noszącym śladów użytkowania.

 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą odstąpienia od umowy przed upływem 14 dni od dnia otrzymania towaru. W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy, należy zwrócić towar do naszego magazynu.

  Zwrot pieniędzy

  W przypadku odstąpienia od umowy zwrócimy koszty zakupionego towaru, do 14 dni od dnia zarejestrowania zwrotu na naszym magazynie. Płatność zostanie zrealizowana przelewem bankowym na numer konta wskazany w dokumencie odstąpienia od umowy.

  Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje:

 • W sytuacji, gdy przedmiotem umowy jest produkt wyprodukowany według specyfikacji klient lub służy zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

 • gdy zwrócony towar jest uszkodzony lub niepełnowartościowy.

1