INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY


ODSTĄPIENIE OD UMOWY – PRAWO KONSUMENTA

Szanowny Kliencie, jeśli zawarłeś z nami umowę na odległość (np. kupiłeś towar na naszej stronie internetowej) masz prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 30 dni od dnia otrzymania towaru.

W tym celu powinieneś złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy (najlepiej na piśmie). Możesz skorzystać z formularza udostępnionego na naszej stronie internetowej oraz dołączonego do kupionego produktu. Oświadczenie powinno zawierać:

  1. Twoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu oraz adres e-mail);
  2. numer zamówienia;
  3. numer rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze.

Oświadczenie wypełnij i wyślij na adres mailowy reklamacje@seart.pl lub na adres korespondencyjny naszej siedziby. Zwracany towar należy wysłać na adres magazynu Seart, Kotlice 103, 26-020 Chmielnik z dopiskiem ZWROT.

Zwracany towar możesz odesłać jednocześnie z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy lub najpóźniej w terminie 30 dni od dnia jego złożenia. Do przesyłki dołącz oryginał dowodu zakupu towaru. Pamiętaj o tym, że zwracany towar musi być pełnowartościowy. Prawidłowo zabezpiecz towar na czas transportu do siedziby Sprzedawcy.

W razie odstąpienia od umowy uważa się ją za niezawartą. Wszystkie dokonane przez Ciebie płatności zostaną zwrócone niezwłocznie – nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania ww. oświadczenia oraz zwracanej rzeczy.

Koszt przesyłki zwrotnej w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa konsument. Przesyłki wysłane za pobraniem nie są odbierane.

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacji, gdy produkt wykonany jest według specyfikacji konsumenta lub służy zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

1