Wnętrza Klientów

Grono naszych Klientów stale się poszerza - co nas bardzo cieszy. Niektórzy z nich, chcąc się pochwalić aranżajami swojego mieszkania biorą udział w projekcie "Umeblowani" jeszcze inni przysyłają zdjęcia do konkursów organizowanych przez firmę Seart. Są również Klienci, którzy przysyłają zdjęcia aby pokazać nam, jak meble marki Seart idealnie wkomponowały się we wnętrza ich mieszkań, domów czy biur.

Zobaczcie aranżację wnętrz przesłane przez naszych Klientów.

Jeżeli również chcesz pokazać nam, jak meble marki Seart wyglądają w Twoim mieszkniu czy domu przyślij nam zdjęcia na adres marketing@seart.pl

Stół z kolekcji Halifax

Zanim Pani Agnieszka z Wadowic wzięła udział w projekcie "Umeblowani" przysłała nam zdjęcia aranżacyjne swojego domu.

Pani Agnieszka do swojego domu wybrała meble z kolekcji Halifax oraz Charlotte. Niezwykle pięknie prezentuje się również komoda z kolekcji Country, którą właścicielka domu ustawiła w przedpokoju. Aranżację całego domu możecie zobaczyć na naszym blogu video opinie "Umeblowani - Dom w odcieniach bieli" oraz na kanale you tube.

Czas na wnętrze

Pani Edyta do aranżacji swojego wnętrza wybrała meble z kolekcji Rustyk. Wygodne łóżko, pojemna szafa, duży sosnowy stół z krzesłami oraz komody idealnie wkomponowały się we wnętrze. Zdjęcia aranżacyjne Pani Edyta przesłała na organizowany przez naszą firmę konkurs fotograficzny.