wnoszenie

Wnoszenie

Do wszystkich zamówień powyżej 1000 zł, niezależnie od miejsca zamieszkania, oferujemy nie tylko gratis w formie transportu, ale też zupełnie darmowe wniesienie mebli do mieszkania. Dostawy realizuje wyspecjalizowana firma przewozowa, mająca duże doświadczenie nie tylko w transporcie, ale również we wnoszeniu mebli, dlatego możemy oferować tak kompleksowe usługi i to na wysokim poziomie. Operacja wnoszenia mebli jest bardzo skomplikowana i wymaga odpowiedniego przygotowania zarówno za strony osób realizujących usługę jak i Klientów, którzy z tej usługi korzystają. Bardzo ważne jest zatem odpowiednie przygotowanie się do operacji wnoszenia. Poniżej znajduje się regulamin usługi, który na pewno będzie pomocny i pozwoli na uniknięcie problemów uniemożliwiających jej realizację. Regulamin usługi wnoszenia.

 

wnoszenie

Rozpakowanie z opakowań

Drogi Kliencie jesteś dla nas bardzo ważny i chcemy, abyś był zadowolony z współpracy z naszą firmą, dlatego nie tylko wniesiemy Twoje meble, ale również rozpakujemy z opakowań. Pozwoli to na natychmiastowe zapoznanie się z jakością zakupionych mebli, a także będzie wstępem do dalszych Gratisowych usług, które oferujemy. Oczywiście, jeśli z jakichś względów meble muszą pozostać w opakowaniach, należy o tym poinformować ekipę wnoszącą.

 

 

 

wnoszenie

Ustawienie mebli we właściwym miejscu

Rozpakowanie mebli to nie koniec Gratisowych usług. Współpracując z nami, każdy Klient może czuć się naprawdę wyjątkowo. Wystarczy, że wskaże gdzie meble mają być ustawione, a ekipa realizująca usługę, ustawi je w miejscach wskazanych przez Klienta. Oczywiście usługa ta dotyczy tylko mebli dostarczanych w stanie zmontowanym.

 

 

 

 

wnoszenie

Mini montaż

Kolejna Gratisowa usługa zagwarantuje mini montaż, który polega na zestawieniu ze sobą elementów, które dostarczane są w dwóch zmontowanych, ale nie połączonych ze sobą częściach. Kredensy, biblioteczki, szafy z osobnymi podstawami lub nadstawkami zestawimy ze sobą tak, aby stanowiły kompletny mebel gotowy do użytkowania.

 

 

 

 

wnoszenie

Posprzątanie opakowań

Aby Klient korzystając z naszych usług, mógł się czuć nie tylko wyjątkowo, ale i komfortowo, po rozpakowaniu i ustawieniu mebli we właściwych miejscach, posprzątamy wszystkie pozostałe opakowania. Wystarczy wskazać ekipie kontener, a kartony, folie, oraz elementy zabezpieczające meble zostaną wyrzucone, a mieszkanie pozostawione w należytym porządku.