Dostawa dobrze zaplanowana!

Wnoszenie mebli

Standardowa oferta naszej firmy nie obejmuje wnoszenia mebli do mieszkania - konieczna jest również pomoc przy rozładunku. Wynika to głównie z faktu, iż większość mebli jest dostarczana w stanie zmontowanym. To zazwyczaj duże i ciężkie gabaryty, do wniesienia których potrzeba nawet kilku osób. Dostawy realizuje jeden kierowca, który nie ma fizycznych możliwości rozładunku i wniesienia mebli o takiej wadze i rozmiarze, a następnie pokonywania setek kilometrów - byłoby to ponad jego siły. Mamy jednak nadzieję, że DARMOWY TRANSPORT rekompensuje Państwu tę niedogodność.

Usługi firmy wnoszącej meble

Wiemy, jak wysokie są oczekiwania naszych Klientów względem profesjonalnej dostawy. Sami nie możemy zaoferować wnoszenia mebli, ale możemy pomóc Klientom w zorganizowaniu wnoszenia przez profesjonalne firmy zewnętrzne. Obecnie na terenie niemal całego kraju współpracujemy z firmami, które świadczą dla naszych Klientów usługę wnoszenia i drobnego montażu mebli. Ponadto, cały czas nawiązujemy współpracę z kolejnymi firmami aby jeszcze bardziej usprawnić transport oraz podnieść poziom świadczonych usług w zakresie transportu i dostawy, wnoszenia i montażu mebli. Usługa taka jest dodatkowo płatna. System sklepu przy składaniu zamówienia podliczy dokładny koszt usługi wnoszenia i zapyta, czy Klient wybiera darmowy transport bez wnoszenia, czy kompleksową usługę wnoszenia z drobnym montażem. Jeśli Klient nie jest w stanie zorganizować wnoszenia we własnym zakresie i liczy się z dodatkowym kosztem, z przyjemnością pomożemy w zamówieniu takiej usługi. Po stronie Klienta leży jedynie wybranie usługi wnoszenia przy składaniu zamowienia, a także udzielenie informacji, gdzie należy wnieść mebel (dom/mieszkanie, parter/...piętro,winda/brak windy), resztą zajmie się nasza firma.

Szczegółowy regulamin usługi wnoszenia i drobnego montażu znajduje się pod linkiem.

Koszt usługi wnoszenia

Całkowity koszt usługi wnoszenia uzależniony jest od wartości zamówienia i przedstawia się w następujący sposób:

1,00 zł – 3 000,00 zł 10% wartości zamówienia
3 000,01 zł – 4 000,00 zł 350,00 zł
4 000,01 zł – 8 000,00 zł 450,00 zł
8 000,01 zł – 12 000,00 zł 500,00 zł
12 000,01 zł – w górę 600,00 zł

* koszt usługi wnoszenia jest naliczany od podstawowej ceny produktu, bez ewentualnych promocji.

Zakres usług firmy wnoszącej meble:

  1. wniesienie mebli,
  2. drobny montaż (usługa drobnego montażu polega na nałożeniu jednej części mebla na drugą np: połączeniu dołu kredensu z nadstawką),
  3. ustawienie mebli w wyznaczonym miejscu,
  4. posprzątanie pozostałych kartonów.

Wiecej informacji na temat dodatkowej usługi wnoszenia i drobnego montażu można uzyskać pod adresem dostawy@seart.pl lub telefonicznie pod numerem 697471216.

Firma SEART zastrzega sobie prawo odstąpienia od zrealizowania usługi wnoszenia oraz drobnego montażu jeśli na danym obszarze usługa ta nie będzie możliwa do wykonania. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia zostały zrealizowane, jednak w razie braku możliwości realizacji usługi Klient zostanie powiadomiony o zaistniałej sytuacji w przeciągu 2 tygodni od daty złożenia zamówienia Jeśli usługa została opłacona z góry, środki zostaną niezwłoczne zwrócone na podane przez Klienta konto.