INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

BLOG - Seart.pl


Amerykański styl w polskiej adaptacji!

Amerykańska stylistyka stanowi inspirację dla projektantów i użytkowników w różnych dziedzinach życia. Także w meblarstwie pojawia się kilka stylów, które uznawane są za amerykańskie. Nowa kolekcja mebli Tennessee od Seart to produkty inspirowane tym zalesionym i górzystym stanem. Meble wydobywające piękno drewna w prostych formach i niezwykle funkcjonalne wprowadzą odrobinę Ameryki do rodzimych domów.

Czytaj więcej

Jak stworzyć wnętrza w stylu urban jungle?

Pojęcie miejskiej dżungli dotychczas określało mniej więcej to samo, co betonowa dżungla. Tymczasem we wnętrzarstwie coraz częściej pojawia się określenie urban jungle, które oznacza coś zgoła innego. Chodzi o styl w aranżacji wnętrz, który nawiązuje właśnie do lasów tropikalnych. Co dokładnie oznacza to pojęcie i w jaki sposób wprowadzić taką stylistykę do naszych mieszkań? Kilka wskazówek znajduje się w poniższym tekście.

Czytaj więcej

Trendy meblarskie jesień / zima 2020 - co będzie najmodniejsze w tym sezonie?

Moda na określone rozwiązania nie tylko wiąże się z ubraniami. Również aranżacje mieszkań, pensjonatów i hotelu często zmieniają się pod wpływem nowych trendów. Choć w tym przypadku trudno wymieniać całe wyposażenie na nowe, czasem wystarczy pojedynczy akcent lub jeden mebel, żeby aranżacja nabrała nowego charakteru. Jeśli zależy Ci na tym, żeby wnętrze Twojego mieszkania wyróżniało się modną stylistyką, poznaj trendy, jakie będą dominowały w najbliższym sezonie. 

Czytaj więcej

Jeden maly stolik - wiele praktycznych zastosowań!

Stoliki to elementy wyposażenia pomieszczeń o różnym przeznaczeniu. Prosta konstrukcja blatu z podstawami w postaci nóżek znajdzie miejsce dla siebie nie tylko w mieszkaniu, ale także restauracji, czy poczekalni. Jednak to właśnie w mieszkaniu można znaleźć dla niego tak wiele zastosowań, że niewielki mebel okaże się wprost niezastąpiony. Jeden mebel, a wiele zastosowań. Przedstawiamy niski stolik drewniany.

Czytaj więcej

Klasyczne meble drewniane - ponadczasowe i zawsze na topie!

Od wieków meble drewniane są częścią wyposażenia ludzkich domostw. Skrzynie, kufry, szafy i łóżka wykonywane przed wiekami niewiele różnią się od współczesnych mebli drewnianych. Co sprawia, że wciąż warto po nie sięgnąć i wyposażyć swoje mieszkanie lub pensjonat? Dlaczego nowoczesne materiały, choć trochę tańsze, nie mogą równać się z meblami drewnianymi? No i czy meble drewniane pasują do nowoczesnych aranżacji? Odpowiedzi znajdziesz w dalszej części tekstu.

Czytaj więcej

Meble nie dla perfekcjonistów – nowa kolekcja Farmhouse

Meble drewniane z widocznymi śladami zużycia to coraz popularniejszy sposób na wyposażenie wnętrz. Wpisują się w wiele modnych filozofii aranżacyjnych, a także w modę na ekologię. Odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku jest kolekcja mebli drewnianych Farmhouse od Seart. Zgromadzone w niej produkty zachwycają estetyką, która tkwi w ich nieregularnych kształtach i kolorach. Doskonałość w niedoskonałości? To określenie najlepiej pasuje do mebli z tej kolekcji. Sprawdź, gdzie i które meble Farmhouse wstawić, żeby Twoje wnętrze nabrało ciekawego charakteru.

Czytaj więcej

Biurko drewniane w sypialni? Jeden mebel - wiele zastosowań!

Sypialnia to pomieszczenie, w którym wypoczywamy. W zasadzie każdy z nas ma takie samo pierwsze skojarzenie. Ta część mieszkania musi być wyposażona w przestronne łóżko z wygodnym materacem, na którym będziesz zbierał siły i regenerował organizm. Czy w takim pomieszczeniu jest miejsce na biurko? Czy mebel kojarzący się z czymś całkowicie odmiennym, czyli pracą i nauką może stanowić element wyposażenia sypialni? Oczywiście, że może, a na dodatek będzie w nim pełnić wiele funkcji.

Czytaj więcej

Jak praktycznie urządzić własną kuchnie?

Nie wszyscy potrafią gotować i nie każdy lubi to robić. Wiele osób jedzenie traktuje jako zaspokajanie potrzeb własnego organizmu, a inni jako przyjemność. Niezależnie od naszej postawy i upodobań, niemal każdy korzysta z kuchni przynajmniej jeden raz w ciągu dnia. Dlatego niezwykle ważne jest, żeby kuchnia była praktyczna, a poruszanie się po niej intuicyjne. W tym tekście znajdziesz kilka inspiracji, które pozwolą Ci stworzyć funkcjonalną i estetyczną kuchnię.

Czytaj więcej

Kącik czytelniczy w Twoim domu - jakie meble wybrać?

Biblioteczki na książki z setkami kolorowych grzbietów pozycji literackich to element dekoracji, który kojarzy się z inteligenckimi posiadłościami okresu międzywojennego. Według badań przeprowadzonych przez Bibliotekę Narodową obecnie czytamy niewiele. Do przeczytania przynajmniej jednej książki rocznie przyznaje się nieco ponad jedna trzecia z nas. Więcej niż siedem książek rocznie czyta niespełna dziesięć procent Polaków. Mimo tego biblioteczki wypełnione książkami wracają do łask. W tym tekście znajdziesz kilka inspiracji, które pomogą Ci zorganizować kącik czytelniczy w swoim mieszkaniu.

Czytaj więcej

Jak samodzielnie zmienić wygląd drewnianych mebli?

Przemeblowanie, remont, zmiana aranżacji czy przeprowadzka. W każdej z tych sytuacji może się okazać, że dotychczasowe meble nie pasują do nowej aranżacji. W nowym miejscu mogą też stracić swoją dotychczasową funkcjonalność. Część z mebli z pewnością trafi na rynek wtórny, ale co zrobić z tymi, które nadal są w dobrym stanie i darzysz je sympatią? Nie musisz się ich pozbywać. Wystarczy zmienić ich wygląd i nadać nowego charakteru.

Czytaj więcej