Kolejnym naszym przystankiem w drodze okazała się mała, aczkolwiek piękna i malownicza miejscowość koło Racławic, a dokładniej wiejska chatka z prawdziwego zdarzenia i jej wspaniali właściciele Państwo Żywiccy. Na co dzień mieszkają i pracują w „wielkim mieście” ale każdą wolną chwilę spędzają w tym urokliwym domku. I wiecie co? Wcale im się nie dziwimy...

Dom wygląda tak, jakby czas zatrzymał się w miejscu: drewniane podłogi, piękne piece kaflowe, wiekowy odrestaurowany fotel, skrzynia i kredens oraz ręczne robótki od których nie można odciągnąć wzroku. Ze ścian zerkają na nas obrazy w pozłacanych ramach i ten jeden najważniejszy – portret babci z czasów młodości.

Swój dom znalazły tu również nasze meble z kolekcji Mexico, które idealnie współgrają z wnętrzem chatki, można pokusić się wręcz o stwierdzenie, że był to strzał w dziesiątkę!

Pani Aleksandra hobbystycznie podnosi sobie poziom adrenaliny, renowacją złowionych antyków na targach staroci. Efekt prac możecie zobaczyć na blogu pani Aleksandry, na którym krok po kroku opisuje czasochłonne postępy.

Chcecie dowiedzieć się dlaczego Państwo Żywiccy od lat wybierają meble w naszym sklepie, co sądzą o jakości naszych produktów oraz dlaczego, każdy mebel u nas kupiony na wstępie ma wymieniane uchwyty? Te i inne odpowiedzi znajdziecie w naszym kolejnym odcinku „Umeblowani”. Zapraszamy!

Serdecznie polecamy bloga pani Oli //ozebrze.blogspot.com/

Galeria


 ViedoopinieViedoopinieViedoopinieViedoopinieViedoopinieViedoopinieViedoopinie