Projekt "Umeblowani" tym razem zagościł w Warszawie. Pani Elżbieta do naszego sklepu trafiła dzięki córce, która wymarzyła sobie łóżko z baldachimem z kolekcji Maja - i wcale się nie dziwimy, ponieważ mebel ten zachwyci każde dziecko. Oprócz łóżka z baldachimem, właścicielka mieszkania wybrała również regał, biurko oraz kontener na kółkach. W taki właśnie sposób meblami marki Seart z dziecięcej kolekcji Maja, Pani Elżbieta urządziła cały pokój córki. 

Pokój nie jest duży, ale jak się okazuje - dziecięce drewniane meble modułowe z kolekcji Maja, to idelane rozwiązanie do każdej wielkości pomieszczenia. Wszystkie meble z kolekcji Maja posiadają niezbędne certyfikaty i atesty jakości. 

Mieszkanie Pani Elżbiety to jasne nowoczesne wnętrza, które wzbudzają zachwyt od samego progu. W aranżację idealnie wkomponowały się meble marki Seart, a zwłaszcza pięknie prezentuje się eleganckie i stylowe lustro z kolekcji Halifax. Lustro w pięknej ramie z drewna mahoniowego, to nie tylko przedmiot użytkowy ale stanowi również niezwykłą ozdobę garderoby właścicielki domu. 

Posłuchajcie, jak sprawdzają się meble marki Seart w pokoju dziecięcym. Zapraszamy! 

łóżko z baldachimem

regał sosnowy biurko sosnowe

 

kontener na kółkach

lustro halifax