Drewniane Łóżko KUZMA 200

4 230,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kolekcja: Exclusive Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 226 cm
Wysokość 82 cm
Długość 220 cm

* wymagane pola

4 230,00 zł
Opis

Wyjątkowe łóżko w nowoczesnym stylu wykonane z litego drewna. Do wyboru: dąb (w kilku wybarwieniach), jesion, czereśnia, orzech, olcha. Mebel pokryty jest naturalnym olejem, który podkreśla usłojenie drewna i zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Prosta, ale solidna konstrukcja daje gwarancje najwyższej jakości, trwałości i komfortu. Łóżko należy do kategorii najmodniejszych w tym sezonie łóżek lewitujących – dzięki ukryciu nóżek, całość nabiera lekkości i mebel wygląda, jakby unosił się w powietrzu. Proste, minimalistyczne wezgłowie pełni funkcję praktyczną, stanowiąc wygodne oparcie, oraz funkcję dekoracyjną będą de facto dużym fragmentem naturalnego, pięknego drewna. W zestawieniu z prostymi stolikami nocnymi i komodami otrzymamy praktyczną, piękną, ale nieprzytłaczającą sypialnię.

Minimalizm formy daje duże możliwości aranżacyjne. Dodatki i dekoracje w odpowiednim stylu pozwolą stworzyć w zasadzie dowolną stylistykę. Odważnym polecamy dodatki w stylu loftowym, które w połączeniu w łóżkiem Kuzma stworzą niebanalne wnętrze.

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200

Specyfikacja techniczna

Producent Desiq
Szerokość 226 cm
Wysokość 82 cm
Długość 220 cm
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 18279
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa