Drewniane łóżko PAUL

Więcej widoków

Drewniane Łóżko KUZMA 200

4 230,00 zł
miesięcznie
Meble na raty
Kolekcja: Exclusive Dostępność: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 226 cm
Wysokość 82 cm
Długość 220 cm

* wymagane pola

4 230,00 zł
Opis

Wyjątkowe łóżko w nowoczesnym stylu wykonane z litego drewna. Do wyboru: dąb (w kilku wybarwieniach), jesion, czereśnia, orzech, olcha. Mebel pokryty jest naturalnym olejem, który podkreśla usłojenie drewna i zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Prosta, ale solidna konstrukcja daje gwarancje najwyższej jakości, trwałości i komfortu. Łóżko należy do kategorii najmodniejszych w tym sezonie łóżek lewitujących – dzięki ukryciu nóżek, całość nabiera lekkości i mebel wygląda, jakby unosił się w powietrzu. Proste, minimalistyczne wezgłowie pełni funkcję praktyczną, stanowiąc wygodne oparcie, oraz funkcję dekoracyjną będą de facto dużym fragmentem naturalnego, pięknego drewna. W zestawieniu z prostymi stolikami nocnymi i komodami otrzymamy praktyczną, piękną, ale nieprzytłaczającą sypialnię.

Minimalizm formy daje duże możliwości aranżacyjne. Dodatki i dekoracje w odpowiednim stylu pozwolą stworzyć w zasadzie dowolną stylistykę. Odważnym polecamy dodatki w stylu loftowym, które w połączeniu w łóżkiem Kuzma stworzą niebanalne wnętrze.

Meble z kolekcji Exclusive charakteryzują się nowoczesnym, ale niezwykle naturalnym designem. Wykonane są z litego, specjalnie selekcjonowanego drewna, którego największym atutem są naturalne sęki i rozpękania. Dzięki temu meble oprócz najwyższej jakości, cechują się niepowtarzalnym wyglądem inspirowanym naturą.

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Cena nie zawiera stelaża.

Specyfikacja techniczna

Producent Desiq
Materiał Drewno Czereśniowe, Drewno Jesionowe, Drewno Olchowe, Drewno Orzechowe, Drewno Dębowe
Styl meble nowoczesne
Szerokość 226 cm
Wysokość 82 cm
Długość 220 cm
Miejsce przeznaczenia Sypialnia
Dostępność ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 18279
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa