Drewniane Łóżko Russ 120

3 880,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kolekcja: Exclusive Termin realizacji: ok. 8 tyg. Stan produktu: Do montażu
Darmowy transport

Na wszystkie zamówienia

Darmowe wnoszenie

Rozładunek oraz wniesienie gratis

Szerokość 130 cm
Wysokość 88 cm
Długość 220 cm

* wymagane pola

3 880,00 zł
Opis

Łóżko o niebanalnej formie wykonane z litego drewna. Do wyboru: dąb (w kilku wybarwieniach), jesion, czereśnia, orzech, olcha. Mebel pokryty jest naturalnym olejem, który podkreśla usłojenie drewna. Prosta, ale ciekawa konstrukcja charakteryzuje się solidnością i lekkością jednocześnie. Ukrycie nóżek sprawia, że łóżko Russ można zaliczyć do kategorii łóżek lewitujących, które są jednym z najmodniejszych modeli. Brak dodatkowych zdobień powoduje, że łóżko dobrze prezentuje się w otoczeniu dodatków i dekoracji nawiązujących do różnych stylów.

Łóżko będzie idealnym meblem do nowoczesnej sypialni dla wymagających klientów. Łączy w sobie trzy najbardziej pożądane cechy mebla: najwyższą jakość, trwałość i piękno. Do tego stanowi perfekcyjnie zbalansowane połączenie masywności litego drewna z lekkością formy. Ponadto od łóżka wymagamy jeszcze jednej bardzo ważnej cechy – komfortu. Łóżko Russ w pełni odpowiada na to oczekiwanie. Dzięki zastosowaniu naturalnego surowca, jakim jest drewno oraz funkcjonalnej formy i wygodnego wezgłowia, prezentowane łóżko gwarantuje udany odpoczynek.

Łóżko Russ to propozycja przede wszystkim do wnętrz w stylu nowoczesnym, jednak przy odpowiedniej aranżacji sprawdzi się także w sypialni utrzymanej w klimacie skandynawskim czy klasycznym.

Łóżko dostępne jest w rozmiarach: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200

Specyfikacja techniczna

Producent Desiq
Materiał Drewno Czereśniowe, Drewno Jesionowe, Drewno Olchowe, Drewno Orzechowe, Drewno Dębowe
Szerokość 130 cm
Wysokość 88 cm
Długość 220 cm
Termin realizacji ok. 8 tyg.
Gwarancja 2 lata
Stan produktu Do montażu
Uwagi Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi.
ID PRODUKTU 18265
Zapytaj o produkt

Zadaj pytanie

* Pola wymagane

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Dodaj recenzję

Jak oceniasz ten produkt?

Produkt

Dostawa

Obsługa