INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Komody białe drewniane

Komody białe drewniane - dlaczego warto?

Białe komody drewniane to coraz częstszy wybór do domowych wnętrz. Nic w tym dziwnego, wszak nie od dziś wiadomo, że biel pozytywnie wpływa na wizualny odbiór każdego wnętrza, dodając mu światła, przestronności i świeżego charakteru. Umeblowane na biało pomieszczenia zyskują szczególny charakter, gdyż swoboda, świeżość i sielska atmosfera łączą się w nich z elegancją, wytwornością i doskonałością. Najpopularniejsze wśród białych mebli są komody. Drewniane komody białe na stałe zagościły w naszych sypialniach, salonach, przedpokojach, a nawet łazienkach. Są także częstym wyborem przy urządzaniu pokoju dziecka. Biała komoda drewniana doskonale wpisze się w charakter dowolnego wnętrza, będzie też świetnie wyglądać w towarzystwie dowolnych barw! Najczęściej łączymy komody białe z pastelami lub z kontrastową czernią. Uzyskany efekt za każdym razem będzie zupełnie inny!

Drewniane komody białe - do czego pasują?

Białe komody drewniane to komody z drewna mahoniowego, sosnowego, świerkowego. Pierwsze z nich doskonale pasują do eleganckiego, a zarazem sielskiego, stylu prowansalskiego lub do romantycznej sypialni. Proste białe komody z drewna sosnowego to idealny wybór do wnętrz w stylu skandynawskim, a świerkowa biała komoda sprawdzi się zarówno we wnętrzu rustykalnym, jak i nowoczesnym. Białe komody to meble niezwykle uniwersalne. Można je śmiało zestawiać z innymi białymi meblami, albo wprowadzić je do aranżacji wykorzystującej meble w ich naturalnym wybarwieniu. Drewniane komody pięknie wyglądają w bieli, bez względu na to, czy są duże czy małe, wysokie czy niskie. Klasyczne drewniane szuflady można uzupełnić również o rattanowe kosze, które wspaniale komponują się z bielonym drewnem.

Popularne wyszukiwania:

 
 • Komoda biała Florence 1

  RATY 0%
  2 788,00 zł
 • Komoda biała Florence 3

  RATY 0%
  3 268,00 zł
 • Komoda biała Florence 2

  RATY 0%
  2 390,00 zł
 
1

Komody drewniane białe – jakie mają zalety?

Nie ulega wątpliwości, że wyposażenie w jasnym odcieniu może w wielu przypadkach świetnie wyglądać we wnętrzach. Przydatną opcję stanowić mogą bez wątpienia komody drewniane białe, w których można przechowywać swoje rzeczy. Organizacja dostępnego miejsca pod tym kątem niewątpliwie ma duże znaczenie, dlatego też kwestia ta nie powinna być bagatelizowana. Komody drewniane białe mogą wiele zaoferować zarówno od strony estetycznej, jak i z praktycznego punktu widzenia. Drewno jest wytrzymałym i trwałym surowcem, co sprawia, że w licznych przypadkach możliwa jest jego wieloletnia eksploatacja. Ponadto materiał ten jest prosty w modyfikacji. Pozwala to na personalizowanie wykonanego z niego wyposażenia. Aspekt ten może być bardzo istotny dla osób, które lubią często wprowadzać zmiany do wystroju posiadanych pomieszczeń. Komody drewniane białe mogą znaleźć zastosowanie zarówno w salonie, jak i sypialni, czy też jadalni. Z pewnością warto zastanowić się nad ich wdrożeniem do opracowywanej aranżacji. Dodatkowo drewno kojarzyć się może z przytulnym klimatem, co może być ważne dla osób chcących budować taką właśnie atmosferę w swojej przestrzeni.

Drewniane komody białe – jakie aranżacje są popularne?

Komody drewniane białe mogą się sprawdzić w różnorodnych wystrojach wnętrz. Miłośnicy stonowanych aranżacji mogą je wykorzystać jako stylowe uzupełnienie przestrzeni ukierunkowanej na harmonię, przyjazną atmosferę oraz jasne odcienie. Taka kompozycja stawia na delikatność, a jednocześnie jest bardzo elegancka. Starannie wykonane komody drewniane białe można wykorzystywać również do tworzenia kontrastowych zestawień kolorystycznych. Dla wielbicieli eksperymentowania oraz intrygujących kompozycji może się to okazać bardzo interesującym rozwiązaniem. Biel w połączeniu z ciemnymi barwami niewątpliwie może przyciągać wzrok. Ważne jest jednak to, aby działać tutaj z dużym wyczuciem. Białe komody z drewna mogą się bardzo przydać we wnętrzach utrzymanych w stylistyce prowansalskiej, która ma charakter dekoracyjny. Warto więc dokładnie przeanalizować swoje upodobania.

Białe komody drewniane – jakie materiały są często używane?

W wielu przypadkach komody drewniane białe ze świerku okazać się mogą bardzo interesującym rozwiązaniem. Podczas kompletowania wyposażenia z pewnością warto analizować dokładnie kwestie związane ze stosunkiem ceny do jakości poszczególnych wyrobów. Ma to znaczenie z punktu widzenia planowania swojego budżetu. Wysokiej jakości komody drewniane białe niejednokrotnie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Drewno to surowiec, który prezentuje się bardzo stylowo, dlatego też jego wykorzystanie w aranżacji okazać się może świetnym posunięciem. Z pewnością dobrze jest mieć to na uwadze w procesie doboru wyposażenia meblowego.

Komoda drewniana biała – z czym można ją połączyć?

Biel jest kolorem, który jest jednocześnie wyrazisty, a także subtelny. Komody drewniane białe mogą więc świetnie prezentować się w otoczeniu wyposażenia utrzymanego w tym samym odcieniu. Niemniej jednak można również zdecydować się tutaj na odrobinę szaleństwa – wszystko zależy od osobistych preferencji oraz koncepcji aranżacyjnej. Istotne jest również to, w jakim pomieszczeniu ma się zamiar umieścić komodę. W przypadku jadalni przydatnym rozwiązaniem mogą okazać się drewniane stoły i tapicerowane krzesła, podczas gdy w sypialni świetnie sprawdzić się mogą szafy z drewna oraz łóżka. W salonie można natomiast postawić na stoliki kawowe, regały, czy też witryny. Możliwości w sferze kompletowania wyposażenia są bardzo rozbudowane, dlatego też warto szczegółowo zastanowić się nad swoimi potrzebami, a także naprawdę wnikliwie je przeanalizować.