Spotkaliśmy się nietypowo, bo w lokalu Bierhalle w Hali Koszyki. Miejsce niezwykle stylowe i urokliwe - w sam raz na rozmowy o oryginalnych meblach w rustykalnym stylu. Łukasz Nowicki zauroczył nas swoją osobowością, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem nieznikającym z twarzy. Zauważalne było, jak z ogromną przyjemnością i zachwytem opowiada o meblach z naszej oferty. Przekonajcie się sami! Zapraszamy na kolejny - tym razem nietypowy, ale jakże ciekawy odcinek "Umeblowanych".

Pan Łukasz wybrał z naszej oferty szeroki wachlarz produktów z kolekcji Rustyk, Mexicana i Marco. Łóżko Mieszko II, drewniana komoda Rustyk 3/9, biurko sosnowe, taboret i komoda Rustyk 6/1, stół z krzesłami i stolik kawowy zdobią dom na wsi. Meble z tych kolekcji dedykowane są najbardziej wymagającym Klientom. Cała seria produktów z kolekcji Rustyk zabezpieczona została woskiem w kolorze brązowym, dzięki temu meble zyskały niepowtarzalnego i unikatowego charakteru. Meble ozdobione zostały ręcznie kutymi zawiasami i uchwytami.

Pan Łukasz tak poleca nasze meble:

Domek nad rzeką otulony mgłą, skąpany w pachnącym drzewie żarzącym się ognisku...raj....Spełnienie marzeń o własnym azylu...o ciszy.. I byłoby jak w bajce lub Amerykanskiej komedii, gdzie dziecko po minucie ma 7 lat gdyby nie fakt, że trzeba ten domek urządzić, wyposażyć w meble... A ja tak nie cierpię zakupów.... Jedno centrum budowlane, druga giełda, trzeci sklep o szwedzkiej nazwie, czwarta giełda staroci, piąta desa, szósty internet i jego nieprzebrane bogactwa...stracony czas, nerwy i rozpacz. Czy to Ja nie mam gustu?..czy świat go zatracił? I wtedy trafiam na stronę internetową firmy „Seart“, nie wiedząc, że prawdziwy koszmar dopiero przede mną. Jest łóżko!!!- krzyczę do ukochanej, by po chwili znaleźć piękniejsze .... Wybieramy stół, krzesła, komodę.....Za godzinę wybieramy inne... Nazajutrz jeszcze inne.....Wszystkie piękne, gustowne, z klasą.... Najpierw cierpiałem z niedoboru, później „przez sklep Seart“ z nadmiaru. Piękne meble i święty spokój. Idealna symbioza.