Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ aby przejść do promocji.

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Cary - Meble z drewna Cary

komoda drewniana do salonu
nóżki dębowe do komody

Wyjątkowa kolekcja mebli do salonu nada twojemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Nowoczesne szafki rtv, praktyczne komody i stylowe stoliki kawowe stworzą komfortowe i piękne wnętrze. Kolekcja ta doskonale wpisze się w stylistykę nowoczesną, loftową czy klasyczną.

W zależności od preferencji do wyboru mamy zarówno bardziej tradycyjne, lekko skandynawskie bryły na drewnianych nóżkach lub charakterne, wpadające w industrialne tony meble na metalowych nogach. Podobny wachlarz rozwiązań znalazł się w przypadku stołów – tutaj możemy wybrać pomiędzy klasycznym drewnianym blatem lub blatem z modnego cementu.

Meble z kolekcji Cary wykonane są z drewna dębowego i elementów fornirowanych. Do wyboru kilka wariantów kolorystycznych, dzięki czemu meble można dopasować do charakteru i klimatu wnętrza. Dla podniesienia komfortu użytkowania meble zostały wyposażone w system cichego domyku. Osadzenie komód i szafek na nóżkach dodaje lekkości i sprawia, że codzienne sprzątanie staje się praktyczne. Klasyczny i ponadczasowy rysunek dębu idealnie współgra z nowoczesną linią brył, a zastosowanie nowoczesnej technologii produkcji sprawia, że meble spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.