INFOLINIA: 41 370 8006

Brak produktów w koszyku.

Jagna - Nietuzinkowe i solidne meble drewniane

 
ramka


Kolekcja Jagna to niewątpliwie oryginalne i niezwykle stylowe meble drewniane idealne do przestrzeni o niepowtarzalnym charakterze.
Solidnie wykonane komody, dostępne w kilku modelach, masywny stół , czy funkcjonalny kredens to jedynie niektóre rozwiązania z całej kolekcji.

 
 

Jagna to nietuzinkowo wykonany przykład prawdziwego rzemiosła stolarskiego, który sprawdzi się idealnie wypełniając przestrzeń karczm, czy typowo góralskich restauracji.
Piękna i charakterystyczna kolekcja mebli drewnianych, wykonanych z ogromną starannością to gwarancja skompletowania wyposażenia, które zachwyci szerokimi możliwościami wykorzystania oraz designem. A to wszystko dzięki frontom posiadającym oryginalne zdobienia w formie żłobień.

Praktyczne i uniwersalne rozwiązania meblowe

W kolekcji znajdą Państwo meble takie, jak szafa drewniana, regał, łóżko, szafka nocna, witryna, krzesła, kredens, które zostały wykonane z najwyższej jakości drewna jodłowego pokrytego ekologicznym olejem w odcieniu naturalnego miodu.
Cała kolekcja to widoczna dbałość o szczegóły i solidność wykonania, której subtelność podkreślona została metalowymi uchwytami w kształcie serca.