Do końca promocji pozostało . Kliknij

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Denver - Drewniane meble

lite drewno
Nóżki do mebli

Kolekcja Denver to propozycja dla miłośników solidnych i trwałych mebli, które jednocześnie są piękne, a dzięki możliwości wybrania kolorystyki wpiszą się w wiele stylów aranżacyjnych. Do wyboru mamy meble stworzone w całości z drewna sosnowego w kolorze whisky, jak również meble stworzone z połączenia drewna sosnowego z płytą MDF w dwóch wariantach kolorystycznych: białe i czarne.

Meble z kolekcji Denver zostały poddane procesowi szczotkowania, co sprawia, że powierzchnia frontów mebli nie jest gładka, a posiada wgłębienia i nierówności. Bogaty rysunek drewna i zastosowana strukturyzacja sprawiają, że meble są różnorodne oraz każdy egzemplarz jest unikatowy. W kolekcji zostały zastosowane drewniane wysokie nóżki, które ułatwiają utrzymanie czystości.

Kolekcja Denver obejmuje różnego rodzaju meble, takie jak szafki nocne, drewniane łóżka, komody, stoły, czy szafy. Dzięki dużemu wyborowi bez problemu umeblujemy nasz salon, sypialnie czy jadalnie w interesującym nas stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak i również prowansalskim.