Konkurs dla zakochanych!

Film na Walentynki

Opisz swoją historię najpiękniejszej miłości i wygraj bilety na uroczystą premierę najnowszej komedii romantycznej "Porady na zdrady" w Warszawie. Napisz również dlaczego to właśnie do Ciebie mają trafić bilety.

Każda historia miłości jest piękna, a Ty opisz nam swoją. Technika dowolna: wiersz, opowiadanie, film, piosenka, może komiks, a może niezwykły rysunek? Tak jak miłość można pokazać na wiele sposobów, tak historię miłości można opisać w różny sposób. Wybór techniki zależy od Ciebie! Mamy wspaniałe nagrody! Dwa podwójne bilety na uroczystą premierę najnowszej komedii romantycznej w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy takich filmowych hitów jak "Nigdy w życiu", "Tylko mnie kochaj", "Dzień dobry kocham Cię" czy "Dlaczego nie" czekają na kogoś z was!

Uroczysta premiera filmu odbędzie się 23 lutego (czwartek) w Warszawie. Na premierze pojawią się największe gwiazdy młodego pokolenia m.in. Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Weronika Rosati, Krzysztof Czeczot oraz Tomasz Karolak. 

Oficjalny teledysk do komedii "Porady na zdrady (Dreszcze)" przygotowała Ania Dąbrowska.

Spośród wszystkich nadesłanych prac, wybierzemy dwie, które otrzymają od nas bilety na uroczystą premierę filmu.

Prace należy przesłać na adres email konkurs@seart.pl lub pocztą na adres PHUP SEART Agnieszka Durnaś, Kotlice 103, 26-020 Chmielnik, woj. świętokrzyskie.

Na wasze prace czekamy do 14.02.2017

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

Konkurs rpzstrzygnięty

Bilety na uroczystą premierę filmu otrzymują:

1.  Ewa Rogala

2. Karol Hołub

Nagrody pocieszenia - bilety na pokaz filmu do sieci kin Multikino otrzymują:

1.Michał Janusz

2. Katarzyna Czerwińska

3. Katarzyna Fiedoruk

4. Sebastian Szewczuk

Tomik poezji "To tylko sen..." otrzyma:

1. Radosław Grabowski

Serdecznie gratulujemy!