Do czego pasuje regał Strong? W jakich wnętrzach prezentuje się najlepiej? Jakie dodatki do niego dobierać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym najnowszym filmie z cyklu „Zrecenzowani”.


połaczenie drewna i metalu


Zakup produkty z kolekcji Strong tutaj - https://www.seart.pl/strong.html

Lite drewno okraszone metalowymi elementami daje niepowtarzalny efekt, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym. Ciepła barwa drewna w połączeniu z prostotą formy i surowością metalu daje ogromne możliwości aranżacyjne – regał z kolekcji Strong to mebel, który sprawdzi się w niejednym salonie. Konstrukcja mebla jest prosta i funkcjonalna – otwarte półki, zamykane szafki i szuflady pozwalają na optymalne jego wykorzystanie. Stabilna bryła osadzona jest na solidnych, metalowych nogach, co dodaje regałowi ciekawego wyglądu. Czarne uchwyty świetnie kontrastują z ciepłem naturalnej barwy drewna. Metalowe prowadnice i zawiasy z systemem cichego domyku zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania mebla.


Regał sprawdzi się idealnie zarówno w nowoczesnym salonie, jak i aranżacjach w stylu retro. W zależności od dobranych dodatków możemy uzyskać różnorodną stylistykę. Dzięki ponadczasowej formie Strong to cała gama możliwości.