Drzewo to symbol życia, które jest kwintesencją czystej, nieskazitelnej natury. Nic nie może być bardziej ekologiczne od drzew, bo przecież to dzięki nim mamy czyste i świeże powietrze, które jest podstawą do normalnego funkcjonowania.
Drewno to również najcenniejszy surowiec dla naszej firmy, który jest wykorzystywany do tworzenia mebli niezwykłych. Materiał drzewny do wyrobu naszych mebli pozyskiwany jest jedynie z legalnych źródeł oraz z czystych ekologicznie terenów.
Od początku naszej działalności postawiliśmy na lite drewno - jest dla nas niewyczerpalnym źródłem inspiracji, co pozwala nam na tworzenie mebli w ogromnej liczbie kształtów i wzorów. Jest trwałe, wytrzymałe, elastyczne i ponadczasowe...

Dlatego też, organizując konkurs z okazji Dnia Dziecka chcielibyśmy nawiązać właśnie do drzew, które nie tylko są idealnym materiałem do tworzenia mebli ale przede wszystkim od wieków są sprzymierzeńcem człowieka.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Las wokół nas", który będzie świetną zabawą dla najmłodszych, podudzi ich kreatywność i wyobraźnie. Technika wykonywania prac jest dowolna. Prace konkursowe należy przesyłać w formie elektronicznej na specjalnie przygotowanej podstronie na facebooku w formie komentarza pod głównym postem konkursowym.
Zwycięzców konkursu wyłonią Internauci klikając "Lubię to" przy pracy, która spodoba im się najbardziej.

Trzy prace, które otrzymają największą ilość polubień otrzymają od nas pufę Pilot z kolekcji Maja.

Pufa Maja 123

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

 

KONKURS PLASTYCZNY ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!

Kolorowe pufy w naszym konkursie plastycznym "Las wokół nas" otrzymują:

- Ignaś (lat 7) - Łukasz Wawer
- Krystianek (lat 5) - Małgosia Rybicka
- Wiktoria (lat 7) - Ewelina Grodowska

Ze względu na bardzo wysoki poziom konkursu i przepiękne prace plastyczne jakie otrzymaliśmy, chcielibyśmy nagrodzić wszystkie dzieci, które brały udział w naszej zabawie nagrodami pocieszenia!

Raz jeszcze gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!