Autorka bloga "Homelikeilike" poleca meble z kolekcji Charlotte

Pani Luiza pierwsze zakupy w naszym sklepie zrobiła już 9 lat temu. Wybrała wówczas w naszym sklepie pierwszy mebel do nowego domu, a mianowicie najprostsze łożko, które do dzisiaj jest użytkowane! Parę lat później poszukiwała biblioteczki, i w tym przypdaku również zdecydowała się na meble z naszej oferty. Tym razem wybór padł na kolekcję Mexico, która była - zdaniem autorki bloga - bliska ideałowi. Na plus biblioteczki na pewno przemawiała atrakcyjna cena, wykonanie w całości z litego drewna oraz możliwość modyfikacji rozmiaru mebla. Obecnie w ofercie nie posiadamy już prawie żadnych mebli z kolekcji Mexico.

Jak podkreśla autorka bloga, dziś zdecydowałaby się na meble z kolekcji Charlotte. "Zaczęłam przyglądać się uważniej serii Charlotte, reklamowanej przez sklep jako linia mebli w stylu prowansalskim, i stwierdziłam, że to idealny styl hamptons i to deklinowany przez wszystkie pomieszczenia w domu, bo seria obejmuje nie tylko propozycję do salonu czy sypialni, ale nawet do kuchni i łazienki! I to wszystko w 100% z drewna. A na dokładkę ludzkie ceny". 

Na blogu znajdziecie propozycję, jak urządzić wnętrze w stylu hamptons meblami z kolekcji Charlotte. Zapraszamy do lektury artykułu!

Meble drewniane Meble drewniane

Meble drewniane

Meble drewniane

Meble drewniane Meble drewniane
Meble drewniane Meble drewniane