Projekt Umeblowani w nowej odsłonie ponownie wyruszył w Polskę, aby odwiedzić naszych Klientów i zapytać, co sądzą o naszych meblach. Tym razem zatrzymaliśmy się w Wadowicach u Pani Agnieszki, która urządziła dom swoich marzeń - cały w odcieniach bieli. 

Na co dzień Pani Agnieszka jest bardzo zapracowana, dlatego też meble do domu zdecydowala się kupić w sklepie internetowym. Znalazła jednak czas, aby odwiedzić naszą siedzibę, i na żywo zobaczyć wybrane meble. Do swojego nowego domu, który był jej marzeniem, Pani Agnieszka wybrała meble z kolekcji Halifax i Charlotte. Zdecydowała się również na piękną komodę z kolekcji Country. 

Dom Pani Agnieszki, to piękne, jasne wnętrza, które zachwycają urokiem od samego progu. Zakupione w naszym sklepie meble idealnie współgrają z całym wnętrzem domu, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że nasze meble to najlepszy wybór. Zwłasza urokliwie prezentuje się stół z kolekcji Halifax, który Pani Agnieszka ustawiła w kuchni. 

Przemiłe przywitanie właścicielki domu i atmosfera całego spotkania na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Cytując Panią Agnieszkę "ten film to uwieńczenie mojej pracy i spełnienia marzenia o własnym domu".

Posłuchajcie dlaczego Pani Agnieszka wybrała meble z litego drewna i czy nie obawiała się zakupu białych mebli. Zapraszamy!  

Drewniany stół i krzesła (białe, drewniane, meble).

Białe łóżko drewniane Lustro w drewnianej ramie Komoda rustykalna Biurko drewniane Konsola drewniana Komoda biała drewniana Videopinie Stół drewniany (biały z drewna).