Seart na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków w Tokarnii

Atrakcje na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków, który odbył się w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni (gm. Chęciny) czekały na gości w dniach 30 kwietnia - 1 maja. Po raz pierwszy Festiwal miał dwudniową formułę, a na pyszności i zabawę przybyło ponad 13 tys. gości. Festiwal Smaków już po raz kolejny podbił nie tylko serca, ale i podniebienia mieszkańców województwa.

Impreza okazała się ogromnym wydarzeniem kulinarnym. Wszyscy byli zgodni, że poprzez promowanie kuchni regionalnej wspieramy miejscowych przedsiębiorców. Kuchnia regionalna pokazuje dziedzictwo oraz historię naszego regionu. Każdy powinien skupić się na swoich tradycjach oraz na tym, co jest najbliższe dla jego regionu.

W Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarnii pojawili się również lokalni przedsiębiorcy nie związani z branżą kulinarną, w tym również firma Seart i Rustykalne Uchwyty. Wraz z Gminą Chmielnik zaaranżowaliśmy oryginalne stoisko stylizowane na wiejską kuchnię. Pyszności wyeksponowane na naszych meblach (kolekcja Mexicana - stół, kredens i komoda na wino) przyciągały uwagę gości przybyłych na II Świętokrzyski Festiwal Smaków. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również ekspozycja mebli ogrodowych z kolekcji Thar (stolik, sofa, fotel), gdzie goście mogli usiąć, odpocząć i skosztować regionalnych przysmaków.

Zobaczcie, jak prezentowało się nasze - wspólne z Gminą Chmielnik stoisko wystawowe na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków!