Setki wystawców, tysiące odwiedzających i miliony inspiracji – tegoroczna edycja targów Warsaw Home na długo zostanie w naszej pamięci. Przede wszystkim dlatego, że mogliśmy spotkać Was na żywo. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Było nam bardzo milo móc Was poznać i wysłuchać tylu miłych słów. Jest to dla nas najcenniejsza nagroda za codzienną pracę.

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home odbyły się już po raz trzeci i jak co roku przyciągnęły entuzjastów architektury wnętrz, miłośników designu i unikatowych mebli. Wydarzenie miało miejsce w dniach 4-7 października w Ptak Warsaw Expo. Wystawcy zaserwowali pokaźną porcję zarówno nowości, jak i klasycznych smaczków ze swojej oferty.

Wspólnie z RustykalneUchwyty.pl zaprezentowaliśmy nasze bestsellery i kilka nowości. Nasze stoisko przyciągało przede wszystkim fanów stylu retro, rustykalnych mebli i dekoracji w stylu vintage. Odwiedzający zakochali się w kolekcji mebli Rustyk okraszonych dodatkami od Rustykalnych Uchwytów. Uwagę zwracała także klasyczna Sara oraz Country w nowym, odświeżonym wydaniu, które już wkrótce trafi na nasze sklepowe e-półki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!