Zachwyca Cię sielski urok mebli rustykalnych, a może jesteś wielbicielem stylu industrialnego? Jesteś romantyczką, czy raczej chłodnym pragmatykiem? Dopasuj meble do Twojej osobowości!

Po pierwsze- wygoń nudę ze swego domu, stwórz miejsce, które będzie Twoją inspiracją w codziennym życiu, a jednocześnie stanie się azylem i schronieniem. Styl Twojego wnętrza zależy od wielu czynników, a bardzo często określany jest przez zastosowane kolory i dodatki, które należy umiejętnie dobierać, tak, aby stworzyć oryginalne wnętrze, w ulubionym stylu. Zastanów się czy wolisz chłodne, stonowane kolory i wnętrze emanujące neutralnością, czy też przeciwnie – kochasz intensywne barwy i sprzęty przywodzące na myśl niebezpieczne ale i ciekawe przygody. Istnieją przeróżne style, każdy z nich ma swoją historię i cechy charakterystyczne. Każdy z nich posiada też wielkie grono zagorzałych wielbicieli. Zaaranżuj swoje pokoje stylowymi meblami. Piękne, drewniane meble, w otoczeniu korespondujących z nimi tkanin, zadbane rośliny, nastrojowe obrazy i pamiątki z dalekich podróży- ułóż z tych elementów mozaikę, wśród której będziesz się doskonale czuć.

Szukajmy piękna i harmonii

Ludzie kochają piękne przedmioty. Szczególnie doceniana jest dziś tradycyjna sztuka ciesielska. Dzięki niej powstają oryginalne, pełne  Stylowe meble wdzięku, stylowe meble. Oprócz starannego wykonania, równie istotne znaczenie ma funkcjonalność i komfort użytkowania poszczególnych mebli z drewna. Idealnie jest, gdy sofy, krzesła z drewna, stylowe biurka i drewniane komody, a także pozostałe elementy wystroju wnętrz, będą powstawały na bazie przemyślanych projektów i będą posiadały walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Jeśli cenisz sobie urok góralskiej chaty, wybierz do aranżacji swojego domu meble góralskie. Wykonuje się je z krajowych gatunków drewna, wśród których prym wiedzie świerk. Wspaniale będzie pracować we wnętrzu pachnącym lasem. Wybierz pięknie ręcznie rzeźbione drewniane biurko i komodę z drewna świerkowego, a także niezwykle urokliwy góralski kredens z rzeźbionymi frontami. Dla osób, które bardzo cenią sobie piękno, uniwersalność i praktyczność idealne będą meble w stylu klasycznym. Drewniane meble w tym stylu wyróżniają się prostotą i harmonią konstrukcji, dzięki czemu pasują do każdego wnętrza. Styl klasyczny mebli pozwala na to, by dodatki i kolory decydowały o końcowym charakterze pomieszczenia. Szczególny klimat niesie ze sobą styl glamour. Przepych baroku, liczne zdobienia, blask- to znaki szczególne tego stylu. By poczuć się jak hrabianka w swym pałacu, wybierz fotele tapicerowane, drewnianą komodę czy też witrynę z litego drewna. Jeśli wróciłaś właśnie z pachnącej winem i lawendą uroczej Prowansji, na pewno zachwyciłaś się tamtejszym stylem wystroju. Delikatnie zdobione, białe meble z drewna będą idealne by oddawać ten francuski wdzięk.

Meble skandynawskie urzekają skromnością i nieskomplikowaną formą. Ich jasna, spokojna kolorystyka zaprasza do relaksu i wypoczynku. Nastrój i atmosferę tego stylu mogą wyczarować nawet proste, ale wyraziste dodatki. Styl skandynawski preferuje naturalne materiały – stąd też świetnym wyborem będą meble drewniane, pozbawione zdobień. Łatwo skomponujemy wymarzone wnętrze, wybierając białe drewniane łóżko, a obok postawmy stoliki nocne oraz drewnianą komodę.

Jeśli jednak nie przepadasz za chłodnym szykiem mebli skandynawskich , to zastanów się nad stylem kolonialnym. Bogactwo orientalnych dodatków- skóry zwierzęce, trofea myśliwskie, niezwykłe tkaniny, naczynia gliniane i figurki tworzone przez tubylców oraz ciemne, wielkie, drewniane meble- to charakterystyczne elementy tego stylu. W Twoim salonie może królować masywne drewniane biurko czy też komodę z drewna sosnowego w stylu rustykalnym.

Kilka przykładów aranżacji z użyciem naszych mebli: 

Meble styloweMeble stylowe drewnianeMeble styloweMeble styloweStylowe mebleStylowe meble drewnianeMeble styloweStylowe meble