Na żywo są jeszcze piękniejsze!

Meble z drewna to zakup na lata. Ważne jest, aby wybrać produkty, które najlepiej będą odpowiadały waszym oczekiwaniom. Oferta mebli drewnianych jest bardzo szeroka i znalezienie wymarzonego łóżka, stołu czy komody nie jest, wbrew pozorom, prostym zadaniem. Dlatego postanowiliśmy je dla was ułatwić. Zapraszamy do Studia Mebli Seart, gdzie możecie oglądać nasze meble na żywo.

Układ słojów, ciepło, naturalne sęki, rozpękania i niepowtarzalny zapach lasu – to wszystko czyni meble wykonane z litego drewna naprawdę wyjątkowymi. Ich uroku nie odda nawet najlepsza fotografia. Jak piękne są drewniane meble, najlepiej przekonać się w bezpośrednim kontakcie – obejrzeć wszystkie detale, dotknąć, zobaczyć, z jaką dbałością zostały wykończone.

W Studiu Mebli Seart znajdziecie meble m.in. do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju i pokoju dziecięcego w szerokiej gamie stylistycznej. Wielbiciele sielskiego stylu rustykalnego, surowych mebli industrialnych czy ponadczasowego stylu klasycznego – wszyscy znajdą coś dla siebie.

Studio Mebli Seart to coś więcej niż po prostu ekspozycja. To miejsce, w którym oprócz pięknych mebli, można znaleźć ciekawe aranżacje, gustowne dekoracje i mnóstwo inspiracji. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferty, doradzi, a przede wszystkim zarazi miłością do drewna.

Zapraszamy:

pn. - pt.: 8.00 – 16.00

sb.: 10.00 – 15.00

Kotlice 103, 26-020 Chmielnik

woj. świętokrzyskie