W czasach, gdy technika wciąż się rozwija i z każdej strony atakują nas nowoczesne technologie, z sentymentem myślimy o starych, dobrych czasach, naturalnych i solidnych materiałach i życiu, które w przeszłości było jakieś spokojniejsze, a dzięki temu – pełniejsze. Jeśli i Ty tęsknisz za przywiązaniem do tradycji i natury i pragniesz stworzyć w domowych wnętrzach wyjątkowy klimat w dawnym stylu, mamy dla Ciebie idealne meble. Kolekcja Rustyk to wspaniałe wyposażenie, które pomoże Ci się przenieść w czasie.

Meble drewniane

Jakie były dawne meble? Solidne, masywne, wykonane ręcznie, bardzo funkcjonalne, no i wykonane w całości z drewna wysokiej jakości. Nasza kolekcja mebli Rustyk wykonana została na wzór dawnego wyposażenia. Meble z litego drewna sosnowego pokryto woskiem w ciemnobrązowym kolorze i wykończono przy użyciu ręcznie kutych uchwytów oraz zawiasów. Proste bryły i solidne wykonanie sprawiają, że meble te są wyjątkowo wytrzymałe i bez trudu poradzą sobie z ciężarem książek, zastawy stołowej czy innego ciężkiego wyposażenia. Subtelnie zaokrąglone krawędzie szaf, stołów i łóżek oraz szlachetna, brązowa kolorystyka sprawiają, że meble Rustyk nadają się zarówno do wnętrz w swojskim, swobodnym klimacie, jak i wytwornie urządzonego gabinetu w stylu kolonialnym.

Meble drewniane

Uniwersalny kształt i niebanalna prostota, tkwiące w meblach drewnianych z kolekcji Rustyk pozwalają na zaaranżowanie retro pomieszczeń w wielu zróżnicowanych stylizacjach. Dzięki klasycznemu, pięknemu wyposażeniu możemy przenieść się w dowolny moment w przeszłości i – przy pomocy odpowiednich dodatków – zaaranżować niezwykłe pomieszczenie. Ciemna kolorystyka mebli Rustyk doskonale ożywi jasne wnętrza utrzymane w kolorystyce beżowo-kremowej, ale też – będzie świetnie współgrać z barwnymi akcentami kolorystycznymi.

Meble drewniane w stylu rustykalnym

Meble Rustyk idealnie korespondują z dodatkami w stylu retro – postarzanymi dekoracjami, gadżetami vintage czy przedmiotami codziennego użytku, którym nadano nowe życie. Przykład? Stary adapter na płyty winylowe, który wykorzystaliśmy w formie dekoracji. Warto zwrócić też uwagę na drewniane, przecierane dodatki od Rustykalnych Uchwytów, przypominające stare, wysłużone zabawki.

Praktyczne i ponadczasowe wyposażenie domu sprawi, że meble Rustyk nie będą narzucać stylistyki wnętrzu i pozwolą Ci kreować przestrzeń tak, jak tylko sobie zamarzysz. A jeśli nagle zechcesz uciec ze świata przeszłości i powrócić do współczesnych, nowoczesnych aranżacji, zmiana wystroju obejdzie się bez wymiany mebli – bo kolekcja Rustyk wspaniale poradzi sobie również we wnętrzach urządzonych na bardziej nowoczesną nutę!