Nic tak wspaniale nie współgra z futurystycznym wyposażeniem i industrialną aranżacją, jak klasyczne drewniane meble w starym stylu. Nasza kolekcja Rustyk to idealne tło dla nowoczesnych, inspirowanych miastem dodatków, tworzących wyjątkowy klimat we wnętrzu.

Styl industrialny w aranżacji wnętrz od kilku lat jest bardzo popularny. To swoisty łącznik pomiędzy tym, co stare i zużyte, a tym, co nowoczesne. Wnętrza, aranżowane na wzór starych fabryk i dużych zakładów przemysłowych, to niebanalne i intrygujące połączenie metalu oraz drewna. Kolekcja mebli drewnianych Rustyk świetnie wpisuje się w nastrojowość LOFT-owych pomieszczeń. Ciemne wybarwienie mebli sosnowych, uzyskane dzięki zastosowaniu brązowego wosku, sprawia, że elementy wchodzące w skład kolekcji nie są zbyt delikatne wizualnie. A nowoczesne style nawiązujące do miejskiej dżungli lubią wyposażenie wyraziste i z pazurem.

praktyczne meble rustykalne

Stabilne, solidne, proste w formie meble drewniane świetnie uzupełnią aranżację w stylu industrialnym, zwłaszcza, że wyposażono je w ręcznie kute uchwyty. Metal jest obok drewna drugim z materiałów pożądanych we wnętrzach inspirowanych miastem. Oba tworzywa pięknie się uzupełniają, tworząc razem wyjątkową, trwałą i ponadczasową całość.

Do ciemnej barwy mebli z kolekcji Rustyk doskonale pasuje także skóra. Skórzane fotele i kanapy nierzadko pojawiają się w futurystycznych, miejskich aranżacjach. Zestawienie ciemnobrązowych mebli drewnianych ze skórzanym kompletem wypoczynkowym w graficie lub czerni, czyni wyposażenie harmonijnym i miłym dla oka.

praktyczne meble rustykalne

Klasyczne, tradycyjne meble Rustyk to najlepsze uzupełnienie dla wnętrza z ceglastymi ścianami i drewnianymi podłogami. Będą one swoistą kropką nad i, jednocześnie nie dominując w pomieszczeniu. A dzięki swojej uniwersalności, staną się odpowiednim wyposażeniem także wtedy, gdy zapragniemy odmienić wnętrza. Kolekcja Rustyk jest tak zaprojektowana, by pasowała do stylizacji wiejskich, nowoczesnych, vintage, orientalnych i wielu, wielu innych.


 • szafka nocna drewniana rustykalna do sypialni sosnowa niska

  Szafka nocna drewniana Rustyk 2

  961,00 zł

  Brak w magazynie

 • szafka rtv drewniana rustykalna sosnowa do salonu

  Szafka RTV drewniana Rustyk 1

  PROMOCJA -15%
  W MAGAZYNIE

  2 264,00 zł

  1 924,40 zł

 • łóżko drewniane boho sosnowe 180x200 wysokie

  Łóżko Rustyk / Dobromir 180

  PROMOCJA -15%
  W MAGAZYNIE

  2 929,00 zł

  2 489,65 zł