Blog Make Home Easier rekomenduje meble Halifax

Białe meble prowansalskie przeżywają obecnie swoisty renesans. Nie tylko doskonale prezentują się w salonie, ale również będą idealnie pasowały do kuchni, jadalni, pokoju dziecięcego czy przedpokoju. I właśnie przy aranżacji przedpokoju zostały wykorzystane nasze meble z kolekcji Halifax.

Mahoniowe meble z serii Halifax zagościły na jednym z najpoczytniejszych blogów w sieci, na blogu Kasi Tusk. Beata i Asia, projektantki wnętrz oraz współprowadzace bloga Make Home Easier, do nowego projektu aranżującego przestrzeń garderobianą wybrały kultowe meble marki Novasolo.

Na blogu Make Home Easier można podziwiać garderobę, witrynę oraz krzesło rattanowe Salsa.

Biała garderoba

Białe meble

Mahoniowe meble

Meble drewniane

Jak możemy przeczytać na blogu wnętrzarskim: "Z pomocą przyszła firma Seart i jej przepiękna kolekcja mebli Halifax, którą możecie podziwiać na dzisiejszej sesji, a która w uniwersalny sposób wpasuje sie w niejedno mieszkanie. Nam do gustu przypadła mahoniowa garderoba z bardzo praktycznymi rattanowymi szufladami na buty oraz haczykami na kurtki. Nie ma chyba strony z inspiracjami skandynawskimi, gdzie taka garderoba by się nie pojawiła. Myślę, że witrynka na ozdoby dopełnia całości aranżacji i sprawdzi się jako miejsce na dekoracje, książki czy przybory do czyszczenia obuwia. Rattanowe krzesło to nie tylko domena pięknych jadalni, u nas pozwoliło ocieplić nieco zimną aranżację, a w użytkowaniu jest po prostu praktyczne". 

Styl, jak i same bryły mebli z serii mahoniowych mebli Halifax zawierają w sobie kwintesencję stylu skandynawskiego, który dodatkowo podkreślony jest przez metalowe, surowe uchywyty.

Garderoba z koszami

Meble z drewna na blogu Make Home Easier

Witryna biała drewniana

Blogerki z przyjemnością dodają, że aranżacja przebiegła wyjątkowo przychylnie: "Muszę przyznać, że poszło wyjątkowo łatwo, bo do mebli pasowało praktycznie wszystko co położyłyśmy obok. Tak naprawdę to dodatki zadecydują o tym, jakiego charakteru nabierze przedpokój. Seria Halifax jest na tyle plastyczna no i przede wszystkim biała, że jeśli dodatki będą kolorowe, to nabierze lekko etnicznego lub młodzieżowego charakteru, jeśli natomiast postawimy na dodatki bardziej glamour, to taki właśnie efekt uzyskamy". 

Meble mahoniowe białe

źródło zdjęć: blog makehomeeasier.pl