Blogerka Julia Rozumek rekomenduje łóżko Charlotte

Meble z kolekcji Charlotte od dawna zachwycają naszych Klientów, którzy w mnogości produktów i kolorów wybierają te, najbardziej im odpowiadające. Julia Rozumek, autorka bloga juliarozumek.pl również nie pozostała obojętna na wdzięki sosnowych mebli Charlotte i do swojej sypialni wybrała właśnie łóżko z tej serii, w kolorze lakier 08.

Jak sama blogerka podkreśla, kolor odegrał zasadniczą rolę:

"łóżko – długo zastanawiałam się jakie ma być. tapicerowane odpada. zupełnie nie pasuje do naszego domu. drewniane proste – ok, ale ja od tej prostoty chciałam odejść na chwilę i co jakiś czas, gdzieś tam w sieci się za tymi łóżkami rozglądałam. aż zobaczyłam ten kolor!

tak! jak chcę wnieść tam kolor! i choć potem odcieni oglądałam wiele, tak ten po prostu wpadł mi w serce i wyjść już nie chciał.
i potem nie raz się wahałam, wkurzałam, że może jednak nie to… a jak przyszło to mi wniosło tyle radości do tej sypialni.
przepadłam w ogóle w tym sklepie, bo choć najczęściej kupujemy meble na starociach, to niektóre idealnie mi wpadły w gust. i ceny normalne.
Kontakt fantastyczny. ja mam model Charlotte.  znalazłam tam też genialne łóżko dziecięce, bardziej dla starszaków, takie łóżko tipi.marka SEART.
" - dodaje Julia.

Zobacz ten model łóżka Charlotte w naszej ofercie!

Łóżko charlotte

Łóżko drewniane Seart

Łóżko sosnowe z wezgłowiem

Łóżeczko dziecięce drewniane

Charlotte łóżko z drewna

Łóżko z litego drewna

Sypialnia Julia Rozumek

źródło zdjęć: blog juliarozumek.pl