INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Meble drewniane do biura i gabinetu

Domowy gabinet to miejsce do pracy, zatem jego wyposażenie powinno zapewnić najwyższy komfort, aby móc w pełni skupić się na obowiązkach. Niezbędnym meblem do gabinetu jest biurko. W naszej ofercie znajdziecie stylowe biurka z litego drewna, które łączą w sobie funkcjonalność i niepowtarzalny design. Wśród mebli do domowego gabinetu nie powinno zabraknąć również praktycznych regałów i biblioteczek. Te drewniane meble zapewnią nie tylko komfort użytkowania, ale również sprawią, że aranżacja biura będzie stylowa i elegancka. Oferujemy meble do gabinetu z drewna sosnowego, dębowego, świerkowego oraz modele z drewna i metalu. W naszym sklepie urządzicie gabinet w stylu retro, industrialnym, rustykalnym, czy nowoczesnym. Wszystkie meble są wykończone w niezwykle staranny sposób i charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu aranżacja gabinetu czy biura będzie stylowa, elegancka i jednocześnie funkcjonalna. Drewniane biurka, regały, biblioteczki i szafki to meble do gabinetu dla najbardziej wymagających. Połączenie dobrego stylu i komfortu użytkowania, sprawia, że nasze domowe biuro będzie miejscem, w którym praca to przyjemność. Szeroki wybór mebli w różnych stylach i wybarwieniach sprawia, że bazując na naszej ofercie, każdy może stworzyć swój idealny gabinet. Proponuje meble biurowe woskowane oraz olejowane. Taka impregnacja zapewnia trwałość produktu oraz bezpieczeństwo dla osób z niego korzystających. Znajdziecie u nas również meble białe, meble postarzane i meble vintage. 

 
 • Biurko drewniane woskowane Rustyk 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  1 977,00 zł
 • Biurko drewniane woskowane Rustyk 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 027,00 zł
 • Biurko drewniane Charlotte Mix 1

  RATY 0%
  2 806,00 zł
 • Witryna loft industrialna STRONG

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  4 650,00 zł
 • Biurko drewniane Charlotte Mix 3

  RATY 0%
  2 007,00 zł
 • Brak w magazynie komoda z drewna i metalu loft industrialna do salonu

  Komoda loft industrialna STRONG

  RATY 0%
  4 725,00 zł
 • Biurko drewniane z metalowymi nogami Tennessee 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  1 636,00 zł
 • Biurko drewniane Country New 43

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  4 692,00 zł
 • Biurko drewniane Charlotte Mix 2

  RATY 0%
  1 423,00 zł
 • Komoda loftowa FACTORY SOSNA 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  2 959,00 zł
 • Regał drewniany Tennessee 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 426,00 zł
 • Komoda industrialna STEEL WOOD 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 170,00 zł
 • Regał drewniany Country New 29

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 755,00 zł
 • Witryna drewniana szeroka Tennessee 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 921,00 zł
 • Regał loftowy FACTORY SOSNA 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 193,00 zł
 • Komoda loftowa FACTORY SOSNA 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  2 574,00 zł
 • Komoda industrialna STEEL WOOD 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  2 711,00 zł
 • Regał industrialny STEEL WOOD 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  2 821,00 zł
 • Krzesło metalowe Tennessee

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  869,00 zł
 • Konsola loftowa FACTORY SOSNA 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  742,00 zł
 • Komoda loftowa FACTORY DĄB 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 813,00 zł
 • Konsola loftowa FACTORY SOSNA 2

  RATY 0%
  555,00 zł
 • Witryna drewniana wąska Tennessee 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 781,00 zł
 • Kontener do biurka drewniany dębowy FARGO

  RATY 0%
  2 494,00 zł
 • Regał industrialny STEEL WOOD 3

  RATY 0%
  2 030,00 zł
 • Nogi do biurka metalowe loft industrialne STRONG 2

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  900,00 zł
 • Regał loftowy FACTORY SOSNA 4

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  3 260,00 zł
 • Regał industrialny STEEL WOOD 1

  W MAGAZYNIE
  RATY 0%
  1 931,00 zł
 • Komoda drewniana dębowa CARY 3

  RATY 0%
  7 012,00 zł
 • Biurko drewniane MIDLAND 2

  RATY 0%
  3 010,00 zł
 
4

FAQ

Meble drewniane do biura – jakie meble są popularne?

Podczas opracowywania aranżacji gabinetu z pewnością należy mieć na uwadze kwestie związane z tworzeniem przestrzeni przyjaznej dla użytkownika. Biuro jest miejscem, w którym wykonuje się różnego rodzaju obowiązki, dlatego też powinno być starannie zaplanowane. Drewniane meble do biura mogą być bardzo przydatnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie przytulny klimat przy wykonywaniu swoich zadań. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia gabinetu jest bez wątpienia biurko. Należy dopasować jego wymiary do metrażu pomieszczenia, a także do indywidualnych potrzeb. Warto zwracać uwagę na powierzchnię dostępną do przechowywania podręcznych przedmiotów. Bardzo przydatne mogą być tutaj również różnego rodzaju witryny, regały, czy też komody. Gdy wybiera się meble do biura, niewątpliwie istotnym zagadnieniem jest umiejętna organizacja przestrzeni. Na uwadze należy mieć tutaj szereg czynników, dlatego też dobrze jest się zaangażować w proces doboru wyposażenia.

Drewniane meble do biura – jakie aranżacje są popularne?

Wykorzystując drewniane meble do biura, można tworzyć naprawdę różnorodne kompozycje aranżacyjne. Takie wyposażenie może się świetnie sprawdzić w przestrzeniach industrialnych, prowansalskich, nowoczesnych, skandynawskich, czy też rustykalnych. Do dyspozycji osób zainteresowanych są tutaj zarówno proste i eleganckie meble do biura, jak i warianty o charakterze dekoracyjnym. Wyposażenie z drewna można wykorzystać do tego, aby urozmaicić wystrój lub też uzupełnić go w delikatny sposób. Wszystko zależy od osobistych preferencji oraz od parametrów poszczególnych modeli, dlatego też trzeba się wnikliwie przyglądać dostępnym propozycjom. Meble dekoracyjne mogą się przydać dla tych, którzy cenią sobie wystawność, a także nawiązania do tradycji i swojskość. Z kolei warianty nieskomplikowane to ciekawa opcja dla osób stawiających na stylowe i skromne aranżacje. Możliwości są tutaj naprawdę szerokie, co daje dużo swobody.

Meble drewniane do gabinetu – jakie materiały są często używane?

Meble do gabinetu z drewna dębowego, świerkowego, czy też sosnowego mogą być bardzo przydatnym rozwiązaniem, nad którym warto się zastanowić. Osoby zainteresowane zakupem takiego wyposażenia powinny zdawać sobie sprawę z faktu, że drewno jest bardzo wytrzymałym i trwałym surowcem. Dzięki temu w wielu przypadkach możliwa jest długoterminowa eksploatacja wyrobów z niego wykonanych. Ponadto wskazany materiał jest prosty w modyfikacji. Sprawia to, że można personalizować wyposażenie w stosunkowo łatwy sposób. Niejednokrotnie wysokiej jakości meble do gabinetu z drewna są dostępne w atrakcyjnych cenach. Omawiany surowiec jest dosyć uniwersalny. Oznacza to, że można łatwo dopasowywać go do różnorodnych pomysłów na przestrzeń. Wszystko zależy bowiem od wybieranych modeli, a także od zamysłu aranżacyjnego. Drewno we wnętrzu może być stylowym nawiązaniem do tradycji i prezentować się naprawdę efektownie, co dobrze jest mieć na uwadze w procesie kompletowania wyposażenia meblowego. Przy wyborze trzeba patrzeć zarówno na stylistykę i kolorystykę, jak i na dopasowanie wyrobów do metrażu urządzanego pomieszczenia oraz na ich parametry techniczne. Należy również jasno określić swoje zapotrzebowanie.

Drewniane meble do gabinetu – zaskakujące połączenia mebli?

W aranżacji wnętrz można zarówno eksperymentować, jak i skupiać się na stonowanych rozwiązaniach. Drewniane meble do gabinetu można zestawiać ze sobą, stawiając na jednolite kolory, jak i łącząc kontrastowe odcienie. Niejednokrotnie ciekawie mogą prezentować się kompozycje wykorzystujące nawiązania do tradycji i nowoczesności. Jasne i ciemne barwy w wielu przypadkach wyglądają efektownie w pomieszczeniu i przyciągają uwagę, a także intrygują. Istotne jest to, aby wykazać się wyczuciem estetycznym i zadbać o to, aby poszczególne elementy wyposażenia wzajemnie współgrały ze sobą na wielu płaszczyznach. Nie ulega wątpliwości, że warto naprawdę starannie dobierać meble do biura i szczegółowo zaplanować kompozycję aranżacyjną.