Rustyk niezmiennie pozostaje jednym z najbardziej cenionych stylów aranżacji wnętrz, a łącząc ten fakt z wiedzą, iż meble w stylu rustykalnym są tak naprawdę wyposażeniem uniwersalnym i ponadczasowym, nie ma wątpliwości, że warto zainwestować w takie właśnie meble. Dziś przedstawiamy zestawienie 7 najlepszych, wyjątkowych komód w rustykalnym stylu, które nie tylko upiększą wnętrze swym wyjątkowym designem, ale i staną się bardzo praktycznym uzupełnieniem sypialni, salonu lub przedpokoju.


Drewniana komoda sosnowa Rustyk 3/6

Drewniana komoda sosnowa


Drewnianą komode sosnową Rustyk 3/6 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniana-komoda-sosnowa-rustyk-3-6.html


Ten mebel to idealne połączenie wszystkiego co najlepsze w naturze i wielowiekowych tradycjach. Gruba, solidna konstrukcja z litego drewna i aż 6 praktycznych, pojemnych szuflad, dzięki którym można wspaniale zorganizować przestrzeń do przechowywania bielizny lub innych drobiazgów. W komodzie Rustyk z litego drewna sosnowego zachwyca unikatowy, wyraźnie uwidoczniony rysunek drewna oraz piękne, ciemnobrązowe wybarwienie. Ta rustykalna komoda to wytwór ludzkich rąk, urzeka niedoskonałością, dzięki której możemy być bliżej natury. Metalowe okucia meblowe dodają całości charakteru, wzmacniając vintage'owy styl mebla. Gruby, solidny blat wytrzyma spore obciążenie, powierzchnia komody staje się zatem świetnym miejscem do wyeksponowania nastrojowych pamiątek w starym stylu.


Komoda drewniana Vintage 2

Komoda drewniana


Komode drewnianą Vintage 2 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/komoda-sosnowa-vintage-2.html


Ta wyjątkowa, sosnowa komoda to mebel, który natychmiast przeniesie Cię w dawne czasy. Sielski klimat postarzanego mebla zachwyca i ujmuje swą prostotą. Masywna, niewyszukana bryła mebla, 3 szufladki na drobiazgi oraz dwoje drzwiczek i niskie, klockowate nóżki z czarnymi okuciami dają razem efekt mebla skromnego i przyciągającego uwagę zarazem. Jednocześnie komoda Vintage 2 to mebel bardzo pojemny i niezwykle praktyczny. Wspaniale uzupełni aranżację rustykalną, zarówno tę podkreślającą naturalny i nieco ascetyczny charakter dawnych wnętrz, jak i tę odwołującą się do przytulnej nastrojowości wiejskiej chaty. Niecodzienna struktura drewna, uwypuklająca dziurki, szczeliny i pęknięcia sprawia, że komoda drewniana Vintage do złudzenia przypomina mebel sprzed kilku stuleci. Efekt ten wzmacniają postarzane, rustykalne uchwyty i okucia.


Komoda z rzeźbionymi frontami Jagna 3

Komoda z rzeźbionymi frontami


Komode z rzeźbionymi frontami Jagna 3 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/komoda-szeroka-z-rzezbionymi-frontami-jagna-3.html


Komoda sosnowa Jagna to mebel, który niewątpliwie zwraca na siebie uwagę. Rzeźbione fronty szuflad i drzwiczek nawiązują do góralskiej sztuki ludowej i sprawiają, że mebel zyskuje wyjątkowy charakter tradycyjnego, rzemieślniczego wyrobu. To wymarzona rustykalna komoda, która uświetni swoją obecnością wnętrze w stylu góralskim, ale sprawdzi się także w rustykalnej aranżacji o bardziej uniwersalnym charakterze. Doda wnętrzu zarówno niewymuszonej elegancji, jak i swojskiego charakteru i przytulności. To mebel, który z pewnością warto mieć wśród domowego wyposażenia, zwłaszcza, jeśli otoczenie komody będzie stonowane, jednolite i pozbawione nadmiaru ozdób. Komoda Jagna 3 z rzeźbionymi frontami z powodzeniem może pełnić rolę głównej ozdoby wnętrza.


Komoda na wino Mexicana 2

Komoda na wino


Komode drewniana Mexicana 4 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/komoda-na-wino-mexicana-2.html


Świerkowa komoda na wino Mexicana 2 to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników praktycznego i pięknego wyposażenia w starym stylu. Folklorystyczny, postarzany design mebla zachwyci każdego, a mebel z szufladkami, półką z drzwiczkami i specjalnym miejscem do przechowywania szlachetnych trunków jest wyposażeniem oryginalnym, zaskakującym i niewątpliwie wyjątkowo funkcjonalnym. Ciepłe wybarwienie drewna świerkowego i idylliczny charakter komody Mexicana 2 dają niezwykle przytulne wrażenie, a granitowy blat stanowi wyraz elegancji, szlachetności i ponadprzeciętnej trwałości. Ta rustykalna komoda na wino to mebel dla osób wymagających, ceniących sobie niebanalne przedmioty, które jednocześnie stanowią ozdobę wnętrza, jak i są w pełni praktyczne.


Komoda sosnowa Rustyk 7/1

Komoda sosnowa


Komode sosnową Rustyk 7/1 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniana-komoda-sosnowa-rustyk-7-1.html


Kolekcja drewnianych mebli sosnowych Rustyk to klasyka gatunku – znaleźć tu można wyjątkowe, pełne nastrojowości, solidne meble z litego drewna, które swym stylem doskonale wpisują się w założenia aranżacji rustykalnych, minimalistycznych i eko. Komoda Rustyk 7/1 to wyjątkowy, pojemny, funkcjonalny mebel, w którym znajdują się 3 szuflady oraz 3 zamykane szafki, za drzwiczkami których kryją się po dwie półki. Taki układ sprawia, że mebel jest bardzo praktyczny i może być przeznaczony do przechowywania mnóstwa różnych przedmiotów. Solidna konstrukcja i spore wymiary mebla sprawiają, że ta masywna, prosta w formie komoda, uświetni każde wnętrze, stając się silnym akcentem aranżacyjnym. Ciemnobrązowy kolor mebla oraz wyjątkowe, czarne okucia w starym stylu sprawiają, że komoda sosnowa Rustyk prezentuje się jednocześnie skromnie i elegancko. Wspaniale uzupełni wnętrze utrzymane w neutralnych barwach, wpisując się zarówno w stylistykę rustykalną i vintage, jak i w nowoczesną aranżację minimalistyczną, industrialną czy klasyczną. Taki stabilny, niezawodny, trwały mebel z powodzeniem posłuży Ci przez długie lata, stając się jednym z ulubionych przedmiotów w domu!


Drewniana komoda sosnowa Rustyk 3/9

Drewniana komoda sosnowa


Drewnianą komode sosnową Rustyk 3/9 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/drewniana-komoda-sosnowa-rustyk-3-9.html


Aż 9 szuflad różnej wielkości, rozmieszczonych w trzech rzędach to idealne rozwiązanie dla osób pragnących mieć porządek nawet wśród drobnych przedmiotów! Wykonany z litego drewna sosnowego porządny, trwały mebel z grubymi elementami konstrukcyjnymi wygląda uroczo z wieloma szufladkami – taki układ dodaje komodzie wizualnej lekkości i subtelności, mimo że prosta bryła i ciemne wybarwienie dają raczej ciężkie wrażenie. Komoda sosnowa Rustyk 3/9 to propozycja dla każdego, kto ceni sobie doskonale wykonane meble, pełne naturalności, prostoty i klimatu dawnych lat. Wyjątkowy retro charakter mebla w połączeniu z ponadczasowym designem i wysoką funkcjonalnością daje wyposażenie, które nie znudzi się i nie zawiedzie przez długie, długie lata użytkowania.


Komoda drewniana Mexicana 4

Komoda drewniana


Komode drewnianą Mexicana 4 znajdziesz tutaj - https://www.seart.pl/komoda-z-drewna-swierkowego-mexicana-4.html


Urocze, ażurowe serca wycięte w drzwiczkach tej komody to element, obok którego nie można przejść obojętnie. Komoda Mexicana 4, wykonana z drewna świerkowego, utrzymana w jasnej, miodowej kolorystyce, zachwyca swą finezyjną formą, która jednak nie daje wrażenia zbyt ozdobnego mebla. Pomimo niebanalnego kształtu i subtelnych zdobień, komoda wciąż pozostaje meblem wpisującym się doskonale w założenia sielskich, folklorystycznych klimatów rustykalnych. To świetny mebel do wnętrz zaaranżowanych w stylistyce retro. Doskonale sprawdzi się w rustykalnym wystroju pomieszczenia, wnosząc do niego ciepły, idylliczny klimat i przytulność ogniska domowego. Jeśli szukasz wszechstronnego, praktycznego, pięknego, ponadczasowego, niezawodnego i w pełni naturalnego mebla do sypialni, salonu lub przedpokoju w starym stylu, komoda drewniana Mexicana 4 z pewnością jest meblem wartym Twojej uwagi!