Blogerka Jestem Kasia rekomenduje meble Vintage

Urządzenie małego mieszkania na poddaszu to nie lada wyzwanie. Właścicielka mieszkania i jednocześnie autorka bloga Jestem Kasia w jednym ze swoich ostatnich postów zaprosiła swoich czytelników w podróż po nowo urządzonym mieszkaniu. Blogerka przyznaje, że jej mieszkanie jest dość małe, dlatego trzeba było urządzić je tak, aby jak najlepiej zagospodarować wszystkie kąty. I choć mieszkanie w wiekszości wyposażone jest meblami zakupionymi w sieciówkach to wybrane produkty pochodzą zupełnie z innych źródeł.

Białe meble

Jak sama podkreśla produktem, który zasługuje na wyjątkowe uznanie jest biała witryna sosnowa z kolekcji Vintage:

"Perełką wśród naszych mebli jest witrynka marki Seart.pl, która oferuje naturalne i ekologiczne meble zarówno polskiej produkcji, jak i te importowane zza granicy. Seart posiada ogromną bazę przepięknych, stylowych mebli, które doskonale wpasowują się w nasz gust, ale niestety deficyt wolnego miejsca zmusił do wybrania tylko jednej rzeczy. Najbardziej zależało nam na czymś wąskim i wysokim, gdyż szersza szafa wyglądałaby zbyt topornie oraz kolidowałaby z drzwiami otwierającymi się na prawą stronę. Meble z oferty Seart można dopasować do własnych wymiarów i potrzeb- to klient na koniec wybiera odpowiedni kolor, sposób wykończenia (olej,wosk, lakier). Witrynka z powyższego zdjęcia to polski model z serii Vintage, wykonany na nasze życzenie z litego drewna, w kolorze białym (dostępny także w wersji ecru)."

Witryna drewniana

W chwili obecnej kolekcja Vintage jest już niedostępna w naszej ofercie. Jednak w jej miejsce możemy zaoferować szereg innych witryn drewnianych, które  z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Biała witryna sosnowa

 

Meble drewniane Vintage

 

Meble Seart na blogu Jestem Kasia

 

źródło zdjęć: blog Jestem Kasia