Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ i sprawdź regulamin promocji

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Drewniane szafki na buty bez szuflad

Drewniana szafka na buty - jaką wybrać?

Drewniane szafki na buty to niezbędny element każdego przedpokoju. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór szafek na buty wykonanych z litego drewna. Posiadamy szafki na buty sosnowe, bukowe, świerkowe i dębowe w różnych rodzajach wykończenia: olejowane, woskowane i lakierowane w różnych wybarwieniach. W zależności od potrzeb i układu pomieszczenia, do wyboru mamy szafki na buty wąskie i wysokie lub większe i bardziej rozbudowane. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są szafki na buty z siedziskiem, które można wykorzystać do komfortowej zmiany obuwia. Nad szafką można powiesić panel wieszakowy lub półkę. .

Nowoczesna szafka na buty - na co zwrócić uwagę?

Nowoczesne szafki na buty mają specjalną konstrukcję z systemem otwierania pozwalającym pomieścić jak najwięcej. Szafki na buty do przedpokoju warto uzupełnić o garderobę i lustro, aby otrzymać kompletną aranżację. Najlepiej kierować się stylistyką, w której zdecydowaliśmy się urządzić nasze wnętrza. Do pomieszczeń rustykalnych idealne będą pojemne i masywne szafki na buty w ciemnym wybarwieniu, z dekoracyjnymi okuciami. W przedpokoju nowoczesnym sprawdzą się proste, minimalistyczne szafki na buty z litego drewna. Jeśli stawiamy na klasykę, wybierzmy nieskomplikowane szafki na buty o prostej i funkcjonalnej formie. Prowansalski przedpokój warto uzupełnić o szafkę na buty białą, z subtelnymi rzeźbieniami i delikatnymi zdobieniami..

Szafka na buty z litego drewna - dodatki

Najlepiej będzie się ona komponować z garderobą i lustrem. Niezależnie od stylu, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest szafka na buty. Najlepszych wyborem są meble drewniane. Materiał ten jest w pełni bezpieczny i naturalny, dzięki czemu dbamy o własne zdrowie i o środowisko naturalne. Szafki na buty z drewna są łatwe w utrzymaniu i pielęgnacji.

 
  • Szafka na buty drewniana Rustyk 1

    W MAGAZYNIE
    1 710,00 zł
 
1