Fot. Materiały prasowe/Seart
Pamiętacie przedszkolne zabawy w projektowanie domu? Kolorową kredą na chodniku malowało się ozdobne drzwi, okna z firankami i obrazy na ścianie... Ale najważniejsze były mebelki. Wymarzone, bajkowe i takie... dziecięce. Wyobraźnia dziecka to wspaniały projektant, nie zna ograniczeń. Myślicie, że można stworzyć meble do dziecięcego pokoju, odpowiadające tym dziecięcym marzeniom? Jeśli tak, to czy mebelki te jednocześnie pomyślnie przejdą rodzicielski test praktyczności?

Przyjrzyjcie się kolekcji mebelków dziecięcych Maja firmy Seart. Oferuje nam ona do wyboru meble zaprojektowane w taki sposób, by łatwo można było przy ich pomocy wyczarować kilka niepowtarzalnych, bajkowych wnętrz. Jak to możliwe?
 

Które dziecko nie marzy o własnej zjeżdzalni? A gdyby tak jeszcze móc z niej zjechać z ciepłego łóżka wprost na środek pokoju, w pozostawione tam poprzedniego dnia pluszaki? W ofercie Maja znajdują się właśnie takie łóżka piętrowe, do których można zamontować zjeżdzalnię, barierkę, czy inne gadżety "uaktrakcyjniające" miejsce wypoczynku dziecka. Na dodatek można je łatwo przekształcić w antresolę lub łóżeczko parterowe. Na takim łózku, zabawa w piratów wypływających na szerokie wody w poszukiwaniu ukrytego skarbu, to wielka przyjemność.

Pozostałe mebelki – komody, regały i biurka zostały tak zaprojektowane, by łatwo było z ich pomocą zaaranżować nawet niewielką powierzchnię. Naszym zamiarem jest przecież stworzenie wyjątkowego pomieszczenia, w którym można się wspaniale bawić, dobrze wypocząć i efektywnie uczyć.
Drodzy Rodzice, nie od dziś wiadomo, że dziecko to inwestycja, która rzadko kiedy zawraca się wcześniej niż przed 18 rokiem życia. Oszczędność, to w naszym wypadku konieczność. Przy zakupie mebli zazwyczaj kierujemy się względami finansowymi.

Wybierajmy meble, które "rosną" razem z dzieckiem i których elementy łatwo przekształcić w zależności od aktualnych potrzeb malucha. Kolekcja Maja daje nam taką właśnie możliwość. Kiedy Wasza rodzinna gromadka się powiększy lub zadecydujecie o przeprowadzce młodszego dziecka do pokoju rodzeństwa, wystarczy doposażyć dziecięcy pokój w poszczególne elementy, np. wsuwane łóżeczko. Oszczędni rodzice z pewnością docenią takie rozwiązanie.
Jeśli Wasz maluch marzy by jego pokój stał się komnatą księżniczki, za pomocą kilku dostępnych akcesoriów wyczarujecie pastelowe pomieszczenie jak z Disneyowskiej bajki. Jeśli chciałby się budzić i zasypiać goniąc w marzeniach "blade twarze", stwórzcie razem z nim kolorowy pokój indianina. A może Wasze dziecko chciałoby by jego pokój zamienił się w leśną krainę?... Wszystko jest możliwe. A przyjazne dziecku, magiczne pomieszczenie sprzyja rozwojowi kreatywności i pobudza wyobraźnię. Kto wie, jakie "dzieła" mogą powstać w takim otoczeniu.
Warto przyjrzeć się także ofercie dla najmłodszych i nastolatków. Tym ostatnim z pewnością przypadną do gustu nowoczesna linia mebli, funkcjonalność i oryginalne rozwiązania. Rodzice niemowląt docenią zaś łagodny komfort i klimatyczny, intymny nastrój proponowanych aranżacji.

Stwórzmy naszym dzieciom przyjazną przestrzeń, w której będą się czuły dobrze i bezpiecznie. Spełnijmy ich marzenia o zaprojektowanym kredą na chodniku miejscu, do którego będą wracać myślami, gdy dorosną.