Do końca promocji pozostało . Kliknij TUTAJ i zobacz więcej!

INFOLINIA: 601 316 615

Brak produktów w koszyku.

Drewniane komody do gabinetu - seart.pl

Meble do gabinetu z drewna - czy to dobry pomysł?

Gabinet to pomieszczenie, które powinno być miejscem uporządkowanym i wyglądającym profesjonalnie pod każdym względem. Nie ma tu miejsca na stosy dokumentów w nieładzie. Aby nie upychać papierów po kątach, warto wyposażyć gabinet w odpowiednią komodę. Komody drewniane do gabinetu to meble nad wyraz szlachetne, wykonane z doskonałych gatunków drewna, solidne i niezawodne. Mają być meblami stanowiącymi ozdobę wnętrza, ale jednocześnie muszą zachować wysoką funkcjonalność.

Drewniane meble do biura - jakie wybrać?

Meble do gabinetu powinny podkreślać charakter firmy, a w przypadku domowego gabinetu – odzwierciedlać wartości istotne dla korzystającej z pomieszczenia osoby. Delikatnie postarzane komody w stylu rustykalnym będą odpowiednie do pomieszczeń biurowych, w których chcemy położyć nacisk na tradycję. Z kolei chcąc wyrazić nowoczesność i dynamikę działania, warto wybierać komody do gabinetu w stylu nowoczesnym: również wykonane z drewna, ale o zdecydowanie cieńszych krawędziach, najlepiej komody dębowe. Wybierając komody do gabinetu, możemy wziąć pod uwagę także inne rozwiązania, niż klasyczne komody z samymi szufladami lub półkami skrytymi za drzwiczkami.

Meble do biura - praktyczne porady.

Aby mebel był nie tylko schowkiem na dokumenty, ale także ozdobą pomieszczenia, warto rozważyć nabycie komody posiadającej częściowo odkryte półki. Można na nich wyeksponować firmowe trofea zdobyte w konkursach branżowych, flagowe produkty marki lub motywujące do pracy dekoracje. Należy pamiętać o tym, by wybrana do gabinetu komoda drewniana pasowała stylem i kolorystyką do pozostałych mebli biurowych: dużego biurka, wygodnego fotela, stołu konferencyjnego.

 
 
1